January 2011

UDG - Beduín*

31. january 2011 at 18:20 | MárSsí |  Listen*

                            

Hi* Girls*

31.1 - My Life - Kousek z nás*

31. january 2011 at 17:36 | MárSsí |  Diary*
Chtěla bych napsat jeden článek , nebude se vám moc zamlouvat ..Jenže *Tohle* už mi nikdo nikdy neodpáře. 
Je mi čtrnáct let , jsem malá puberťačka jako každá jiná holka tady. Chci se bavit smát se a chodit ven z kamarády a to jsem taky dělala a stále dělám , jenže něco přibylo..
Dnešní realita je urychlená , a já jdu s ní, tak jako se pětiletému dítěti dostane do rukou iněkční stříkačka na pískovišti , tak já jsem ve třinácti objevila Cigarety.Nejdřív jsem si říkala , že je to špatný že jsem moc malá , jenže okolí bylo silnější než já a řekla si ..No tak já to skusím, byl to den když jsem poprvé řekla "ANO"
Zapík :P
místo mého častého "NE". Od té doby kouřím , ano je to rok. Kouřím od té doby co jsem se začala bavit z holkama - Ne , oni mi to neukázali , oni ne. Jenže , každej z vás si myslí , že je to špatný , že jsme mladý , jenže ruku na srdce..Určitě jsi někdy potkala sotva desetiletýho kluka z Cígem v ruce..Já tedy ano a hodně často.
Pelhřimov je něco jako ulice v Praze - Na každým rohu se najde partička nepřátelkejch holek , na každým rohu se najde lavička na který sedí něací fetáci a ne na každým rohu kouří něakej puberťák - Proč ne na tolik rozích? - Protože kouřej VŠUDE! A at má nekdo radost nebo ne , já jsem jedna z nich. Vždycky se najde něaká kámoška co řekne "Hele ochutnej" prostě to už je dnešní život a neni to nic špatnýho - Vážně ne. Moje sestra říká , že ten kdo kouří umře stejně jako ten kdo nekouří. Protože ten co nekouří  vlastně kouří a to PASIVNĚ . V krámech vejdete klidně i z beruškou na čele ze signálem "Sem malí mimí" a když jí řeknete "Jedny Kissky prosím"  tak ti je podá a je jí to uplně jedno. Jestly ti je 10 nebo 14 , na tom už přece nesejde ne , hlavně že má kšeft. Alkohol? Asi tak něak podobný - Sice už ne tak lehko jako Cigarety , ale přece jen.
Alkohol :P
Alkohol , nevím jak říct , prostě je to společenská zvyklost nejmín sto let a bude , děti viděj svoje rodiče opilí a říkaj si že chtěj taky . Já začla vyhledávat alkohol asi v 10 letech se svojí kamarádkou. A ted? Kalby - No umíš si to představit. Prostě je to zábava ,že sem blbá a co to melu za kravinu? Tak si domluv s kámošema sraz nekde v lese vemte chlast a uvidíš jak tě to bude bavit! Ne, nikoho tu nenavádim , jen se vám snažim říct že už je to daný tohle, mezi dětma, že to už nikdo nezmění. Kalbový úlety - Co sem tam stane - To tam taky pěkně zůstane! Víte tohle neni něak veřejný - Místečka nekde v trávě kde nikdo neni , nic že by vás někdo našel , prostě trochu pití , vodnice , cigarety a vodnice. Já to nechci menit a jestly toho lituju? Ne nelituju , tak či tak bych to našla ne?
Hi* Girls*31.1 / Začíná Únor...

31. january 2011 at 16:54 | MárSsí |  Diary*
17:00
Vysvědčení? V pořádku , jsem spokojená , protože Ti kolem mě spokojení jsou. Bolí mě od rána krk , zdál se mi zase něakej sen a tak jsem se ve spánku vrtěla až mi zase ruplo v krku - Jak jinak. A děsně mě štve že mi moc nejde psát , normálně jsem totiž naklonená hlavou ke klávesnici a hezky si píšu ..A ted? Asi umírám , děsně to bolí , ale o to ani tak nejde - Nemůžu se hejbat! Těžký pro děsně pohodlnou holku  Uplně Labilní sval! To je jak kdybych ho měla dva měsíce v betonu! A máma má kecy že se nehejbám! Ne vůbec..Vůbec se nehejbám  Ve škole to bylo s tim krkem stejně nejhorší , díky bohu že jsem doma , jenže ted chci něco sladkýho , kolu , lehárko a pohodu - Jenže ani jedno z toho nebude protože tu umírám bolestí - I Feel Pain In My Neck - Tím jsem popsala nejmín 5 lavic (Na každý předmět jsme v jiné třídě)  
Jsem neuvěřitelně líná pohodářka , a když to nemám? Šílim , jsem po tátovi. Děsněj...Pohodář...
Hi* Girls*


Na začátek...

30. january 2011 at 20:07 | MárSsí |  Diary*
Můj starej blog je něco jako minulost , řešila se tam pouze jedna jediná věc "Můj bývalí" nedokážu se z věcmi tak dobře vyrovnat jako moje okolí..Bohužel..Ale teď už to chci vážně ukončit , můj starej zádrhel v roce 2010 a slibuju , že se k němu už nikdy nevrátím , no dobřeje blbý slibovat něco co sama vím že nesplním.Jinak budu si tu vylívat naštvané , smutné, neštastné a sklamané srdíčko. Nechci tu slyšet nadávky - Jžš ty seš taková kráva , Omg neumíš pravopis...Atd. - 
Hi* Girls*

Wanna be..?*

30. january 2011 at 12:07 | MárSsí*

-Jméno-
-Blog-
- Proč chceš spřátelit (A žádné máš hezký blog , to není důvod) -
+(Psane 12.6.12)
Jelikož jsem teď byla půl roku (Smích) na blogspotu a neměla tam žádné Aff's tak bych teď je zase měla mít. Docela mě bavilo dopisovat si z různýma lidma :)

My Dream Life*

30. january 2011 at 11:58 | MárSsí

No...

[Můj druhý blog , plný minulosti najdeš *ZDE*]
♥
~ Místo zámečku a zapisování každého dne rukou , nastala doba počítačových deníčků ~
~ Každý týden tématický článek, který přeložuje Blog.cz ~
~ Všechno kolem mě , lidi, věci ~
~ Moje stupní a nepochopitelné názory ~
~ Když mě popadá fantazie ~
~ To co se líbí mě :P ~
~ Prostě Pixelky...~