1.2 / Říkej si "Už tě nechci"!

1. february 2011 at 20:27 | MárSsí |  Diary*
Diary
Toho kluka prostě Chci, jenže asi ho vidím jinak...Asi sním o neexistujícím klukovi z jeho podobou...Asi prostě chci , aby takový byl. Já vlastně ani pořádně nevím Jaký je?! Vím akorád tak že je to děsnej "Úchyl" a je děsně vášnivej , odvážnej , ví co chce a když nevidí zájem tak uteče , dokáže si z každým v pohodě povídat , má rád zábavu ..

Jenže líbí se mu skoro každá holka , každou něak dá se říct svádí , ale ne doslova. Jsem další najivně zamilovaná holka. Chtěla bych udělat "Hop!" a mít ho, protože já to dokážu! Nemám sebevědomý ON MÁ NA VÍC! Neměl nikdy holku , asi proto že si každá řekla to samé co já. "Nemám na něj , je moc krásnej a já?!" On o mě zájem už měl, a já jsem čekala na Michala , tak najivně, ano přišel , jenže prošvihla jsem svou šanci. Bral to ale optimisticky "Bude jiná" jenže ..tohle já si nedokážu říct , má to co já postrádám - Odvážnost , sebevědomý - Je to tak ..Najivní..Já se nezměním, budu pořád stejná a nikdo mě nedokáže změnit! Nikdo mě nedokáže porazit! Nikdo mě nemůže zničit! Nikdo mi nezlomí srdce! Nikdo! Chtěla bych ho vzít za ruku a jít a poznat ho , po tom toužím nejvíc , chtěla bych poznávat lidi , poznat jaké má názory. Chtěla bych mu ukázat mojí pravou tvář - Upřímnou z nekonečna názory - K němu bych se nedokázala vtírat jako k nikomu , psát mu a naznačovat že ho chci? Akorád by utekl , protože by mě nechtěl. Tak jako já jsem utíkala od Benyho , jenže já mu to řekla , že čekám na někoho jiného. On se nevzdal ..Pořád mě to mrzí protože vím že uvnitř je taky úžasný kluk , spíš v to doufám...Věci se mají brát z obouch stran , jenže v tomhle by měl člověk skočit a čekat na to nejhorší. Nevyskytla se žádná situace , dokážu to říct snad jen v opilosti. Vzpomínám jak mi Honza (Kamarád) říkal že jsem brečela a říkala jak mě všechno mrzí , ale co? To nevím ..To moje černé svědomý ... I Cry ... Ohlížím se do minulosti na kterou už ten druhý stejně ZAPOMĚL! Já nezapomínám - Nikdy - Nejsem bezcitná , nejsem vážně ne, nad vším přemýšlím a říkám věci které mě pak děsně mrzí! Jenže nikdo to nedokážu dát tak moc najevo aby mě pochopili...

Znáš ten pocit prázna tý chorý beznaděje chodíš z těžkým srdcem a nevíš co se děje chtěl bys ses odlepit aspon nachvíly pochopit ale musíš se potopit věci si zabalit a odejít si HRÁČ CO PROHRÁL SVŮJ DŮLEŽITEJ ZÁVOD!
Oči co te dřív videli v tom kladném obrozoru te pomalu dostávají ke dnu...

Musím zapomenout , říct "Marti Stop , hele víš že to nejde" a prostě na něj nemyslet , prostě je to skleněná dóza zamklá na zámeček a ty nemáš klíč , jednou ti ho podával ale tys ho neviděla - Pozdě , Zvoní - 
Život mi jednou dal Michala...
Moje srdce kamarádí s tim tvym - CHCI TE -
A podruhé už to nejde , u mě ne..

Ta touha vyjádřit se popsat svoje city poslouchat furt od lidí ty jejich najivity! Ta strašná realita která mě pořád ničí! Najivní představa že máš lásku v dohledu ..

Pravdou je že ničím jen sama sebe.

Klidně si bež! přej si co chceš!
Stejně to nedostaneš!
K čemu pravda k čemu lež
Nikdy nevyhraješ , jen těžko roztaješ!
Sám jen zapláčeš na minulost nenávážeš!
Život není zpravedlivej bůh neni už to chápej svět je černej ne růžovej!

 


Comments

1 eN.~Affs~ | Web | 2. february 2011 at 14:12 | React

Ta písnička je výborná :)).

2 eN.~Affs~ | Web | 2. february 2011 at 15:19 | React

To teda .:P

3 Lovelka <3 | Web | 2. february 2011 at 15:34 | React

Krásnej článek a ta písnička taky.. Miluju takovýhle songy ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama