2.2 / Nenapravitelná...

2. february 2011 at 16:18 | MárSsí* |  Diary*
                                              
Stál chlapec , který chtěl dívku mít snil chlapec ta dívka taky chtěl snít , za ruce se chtit a někam odejít...
V tom posledním spísku , omg , už tenkrát se mi líbil , tekrát mě chtěl! Nevěděla jsem že tohle píšu! Chtěla bych vrátit čas zpět - Ale už to nejde , už je konec game over!Nesnášim Michala , nesnáším , stal se z něj namyšlenej hajzl! Řve něaký věci na Páju ohledně toho jak spolu chodili , bože. Jak já mu mám sto chutí říct - Sklapni hubu...Sráči!

..Chtěla bych vrátit ČAS ZPĚT jenže to nejde , napravit chyby , nejde milovat , když miluješ jinýho ...Nejde se také odmilovat ...Dávej si pozor na svoje slova protože ty předchází činy , dávej si pozor na svoje činy protože ty přechází v záliby dej si pozor na svoje záliby protože ty tvoří tvůj charekter dávej si pozor na svůj charakter protože to je tvoje BUDOUCNOST...
Jednou se mě Terka ptala .."Lituješ že si kdy chodila z Michalem?" .."Ne..Ne nelituju"..Většinou píšu samý špatný věci..Už jsem to já , ta co píše to špatný a zlý.. Mrzí mě vše okolo Michala - Pořád - a - Pořád - ho děsně nenávidim!
Někdy si říkám jestly too vůbec de , jestly existuješ , jestly vůbec někdy miluješ!
Nevěřim tvým očím , nemám už čemu věřit podívám se do hloubky a je tam černo promin!
Nedokážu donutit tě at me bereš vážně , nedokážu říct ti hajzle je to děsně silné!
Nedokážu odpustit ti protože to ignoruješ že tě hrozně nenávidim , ani beych se nedivila  že si myslíš že po tobe zase toužim! - Moje básnění , tohle se mi povedlo , protože je to tam řečené tak něak přímo jak to myslim.
Zítra je čtvrtek a v pátek pololetní prázdniny , z holkama různě číháme kde sehnat prachy a trošku si popít na svoje problémy.  Musí to bejt super , ale ne zas tak super abych se opila - Když se opiju dělám jednu chybu za druhou - 
Co třeba článek? Říkej si "Chci tě moc!" Ne dobře , s timhle tématem se snažím vyrovnat a udusit ho , ne kvůli vám abyste si říkali "Jéžis, ouu twl to je blbka pořád básní ...." , ale kvůli sobě , nemám to na sobě ráda , tyhle "City" dělaj mě slepou a čekejte článek typu "Sem blbá" , tam budu popisovat jak jsem zase jednou omylem "Oslepla".
Hi* Girls*

 


Comments

1 MiLusHka a Ania | Email | Web | 2. february 2011 at 19:39 | React

je máš krasnej Blog pridem sem aj naduduce  niečo obzrieť okey LikeLikelIKE

2 Lovelka <3 | Web | 3. february 2011 at 20:03 | React

Ne..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama