22.2 ---*> Nevím...

22. february 2011 at 23:14 | MárSsí* |  Diary*
Jsem nerozhodná , ukecaná a otravná zmatkářka.
Nevím , pořád stále nevím , okolí obetěžuju depkou jestly jet,nejet?!
Já nevím , já chci jenže má to své mouchy, jasné bude se pít a bavit, v jeho domě?! WHAT? Já vím je to dviné ale pozvali mě.Bude tam hodne lidí které ani neznám a budu tam muset jet autobusem, nevím jestly mám jet. Říkaj mi "Jeď!" a já si říkám , holka musíš být odvážná co se ti může stát , pozvali tě tak kde je problém? Ano kdyby se mě sesypala něaká holka takhle na chatu napsala bych jí asi toto :
"Ale prosimtě jeď tam a co že tam bude? Je to kretén kterému není žádná holka dost dobrá , prostě se na něj vyprdni a užij si to jakoby tam ani nebyl jo pozval te ale když říkáš že by si te nevšímal tak prostě co no? Budež tam se Š. a budeš se bavit. Nedělat si naděje a prostě když se stane něaký úlet tak odjedeš bez něj protože co se říká "To co se tam stane, tak to tam pěkně taky zůstane!"."
No, asi ta "Holka" má pravdu nemyslíte?
Jak radím své kamarádce ve vztahu a říkám jí musíš prostě "SKOČIT" , když to neuděláš prošvihneš šanci , krásné vzpomínky. Jenže zase proč bych jezdila jsem tak običejná a nedůležitá , ale zase by mě dosti nasralo kdyby si každý co tam byla napsal status jak to bylo super a nebo dokonce fotky, ty fotky by mě dostali nejvíc že se nemůžu xsichtit na fotce s nimi. Kdybych byla v pohodě, a nebyla bych nervózní a vydeptaná tak bych si řekla "SKÁČU" do toho jako blázen a rozdupu to všechno kolem sebe, jenže v pohodě nejsem, a tak budu přemýšlet , mám čas ne?!
Bye Ladies...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama