Už nikdy mě nepusť / 2

25. february 2011 at 23:08 | MárSsí* |  Storky*
Šla jsem vedle Marka, s ním jsem se vlastně mohla líbat, zatim co z Míšou se schovávat před vším živím, nedávno se lekl i ptáka co šustil v listí. Za to mě to bylo fuk. Vlastně by mi bylo jedno kdyby nás někdo viděl, jenže on z toho dělá strašné trauma."Musim pořád roflit z tvýho bráchy.." Šel z rukama v kapsách od mikiny Nike a díval se na mě co řeknu..Jenže sotva jsem chtěla něco říct vkročil přede mě a díval se mi do obličeje , chytl mě za ramena.."Jsem skvělej, divím se že ohrnuješ nos..Seš divná.." .."Tak to si trochu víc myslíš ne?" A sundala jeho "Všudehrabu" ruce. "Prosimtě Maťo, Maťo, Maťo chovás se jak malá!" Stál a díval se jak nakračuji ke skolní jídelně..Otočila jsem se.."Polib si kreténe!" . Teď přišel čas abych začala přemýšlet o Michalovi. Možná má Marek více méňě pravdu , podle něj sem nezadaná a je to už trapné jak všechny odháním "Fakáčem" . Za to Michal se perfektně baví , ani jediná holka o něj nazavadí, teda já jo.
V jídelně byla nuda,jídlo nestálo ani za psí štěk a mě bylo na nic. Mylela jsem jen jedno. Ne-he na to mám dost času, na to jak všem vykřičet že jsem Zadaná už rok. Najednou vztoupil do fronty Michal a já na jeho obličej neměla náladu a tak jsem se zvedla a odkráčela si koupit do krámu čokoládu.
"Jo tak ty takhle, čokoládku.." Smál se mi Marek co mi zase skřížil cestu.."To ti moje odkopnutí nebylo málo?" .."Máťo vždyť ty víš že tebe bych nikdy nenechal..Ej...Napokoj, prozatím" Začala jsem se smát.."Jo tak ty si myslíš že máš na vztah jo?" Pokřivil se mu úsměv "No počkej, Ty-Ty si myslíš že..že..Nemám na to mít holku?" .."Ne, nikdy jí nenecháš napokoj ty otravo" ..Smála jsem se a šla dál , ukusovala čokoládu a byla zase na pár vteřin perfektně pobavená, jenže on mě chytil za ruku a táhl k sobě "Pojď se mnou ještě do parku..Prosím , vždyť já koukám tak smutně" Představila jsem si Michala jak se dí v lavici z otráveným obličejem když vcházím vysmátá z Markem.."Jo tak dobře" ..Najednou vytáhl krabičku cigaret "Si něaká nesvá nedáš si náhodou?" .."Co prosím?!" Já, taková slušná, nelbni prosimtě!" .."No ..Dobře" .. Chytl mě kolem krku..A já se nechala , vždyť je to třídní idol a má mě , možná i pod palcem, nedokážu na nic říct NE, vůbec na nic. Vykuřoval si hubu a vidím Michala...Michala z holkou! Jak jde cestičkou vedle nás a děsně se směje, měla jsem vztek! "Ty vole, Míšan! A táhne se z Mársí!" Ukozoval si na ně a myslel že z toho budu mít ohromnou prdel. "Dej mi práska " ..Vykulil na mě oči, co že tak najednou a mě to nedalo a vzala jsem si celý. "Si děláš prdel že tě to žere" .."A co jako? " .."Vy ste obá divný, ty nechceš kluka , všechny od sebe odháníš i mě takovýho superkluka a vidíš svýho Brothera z holkou a málem se dusíš tim cígem jak ho křečovitě držíš , no a on? On by mi udělal moncla , když mě vidí z tebou!"
Já jsem se hluboce nadechla, sklopila hlavu dolů "To tak vůbec není" .." Ne hele máš pravdu nebudu strkat svůj pro tebe nedobrej nos do tvejch smrdutejch dokumentů čus" ..A já tam zůstala sedět, odkopnutá od kluka co mě celý dva roky chce a klukem, mým klukem co táhne z něakou "MárSí" děsnou kundou. Bylo mi na nic a nekonec jsem zůstala sama na lavičce v parku z děsně silným cígem v ruce a aby toho nebylo málo šli nazpátek a ta pitomá nána se na mě smála " Kde máš toho svýho pokémona?" .."Nehraju si na haranta tak dobře jako ty, máš pravdu je v háji, tedy všimla sis dobře..Pochvala na jedničku..a.." zvedla jsem se hodila cígo do trávy a byla hrozně naštvaná.."ten tvůj pokémon bude asi brečet že jsem řekla něco hnusného na tvůj plastickej xsicht. " ..Oba tam stáli a civěli na mě div jim neupadla držka, jsem totiž za děsně milou Máťu co vše pučí sešity na opisování a klučičí filmy který pořád sleduju. Možná proto mě ti kluci chtěj, protože nenosim v jednom kuse minisukni jako takhle blond "MárSi" . Chtělo se mi brečet , nechá mě kvůli minisukni.!
Vešla jsem do třídy a svalila se do lavice, a říkala si že vedle něj sedět nebudu, ale že nezdrhám před problémama a postavim se jim v ksichtě , jenže on si vejde sní a sedne si s ní do lavice a ke mě příde ta děsně drzá Mónika co ti bere tužky aniž by řekla "Můžu, prosím?" . Začala poslední hodina občanky. Skvělé téma "Hádky a sourozenci" . V jednom kuse jsem se otáčela na Michala a Marka , že mě učitelka napomenula tak nahlas že se celá třída obrátila na mě. A já už hned tušila, že doma , ach..Doma, to asi nezvládnu....
 


Comments

1 Mája & Flow (Mája) | Web | 25. february 2011 at 23:25 | React

Pěkný, líbilo se mi to, jen bych si dovolila malou poznámku, jestli můžu :) Pozor na gramatiku, s a z, je vidět, že se Ti to trochu plete, třeba spojení "s Markem", celkově kazí dojem, když je třeba va takovým spojení z ;) Je to jen taková malá poznámka, ale určitě se Tvoje příběhy budou číst líp, pokud budou i správně gramaticky :) Jinak pochvala :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama