17.3 ---*> Tak já nevím...

17. march 2011 at 21:41 | MárSsí* |  Diary*
Jsem holka která ráda diskutuje o vážných věcech a naopak si dělá srandu z každé dlažební kostky,krámu i lidí.Jenže když vyzdvyknu svojí pozvánku do chrámu důležitějších věcí než je něaká krávovina tak se mi akorád vysmějí do obličeje.
...

Já vím , já vím máme se bavit, jenže to už děláme celý rok a půl a já bych se chtěla bavit o důležitějších věcech víte, třeba dneska jsem se chtěla bavit o tom co když náš svět vážně bude ve velkých problémech. Jenže ne, ony se začnou smát a pošlou mě někam. Cítím se být už vyspělejší , že se nechci bavit jenom o tom kdo a jak velký péro má.
Mám ráda srandu, nehorázně moc jenže mám v sobě naschromažděných témat o kterých se chci bavit.
Baví mě rozebírat lidi,věci, události..
Jenže my jsme jen tři holky co se smějou na celý náměstí, já miluju naší atmosféru miluju náš smích na který se miliony lidí obrací jenže já si chci sednou a bavit se, diskutovat o všem možném - O něčem důležitém, vážném.
Znám jen pár osob z kterými si povídám bez toho abych začala umírat smíchy.Pro mě je tohle důležité mluvit.
Já nechci žvatlat vážně pořád , ale jednou za ten čas bych byla ráda, už jsme se hodně bavili o nečem důležitém , to si pamatuji mc se mi ulevilo jako nikdy v životě a vím že jim taky,
nikdy naše "Rádo by diskuze" nálada se nestředne a tak si nikdy asi nepopovídáme. Nemám ani ráda pořád něaký nudný vážný kecy jenže někdy mám vážně nutnost se o tom o čem přemýšlím delší dobu bavit. Jenže to néé. Je to přece nudný. Nevím co si mám myslet.
A taky se někdy ptám jestly ty holky vůbec znám někdy jsem totiž tak moc mimo a každý jejich výkyv nálady mi příde hrozně neznámý a tak zarážející. Jediný člověk na světě co mě dokáže naštvat je Terka.
Nikdo jiný mě nedokáže tak naštvat jako ona.Začínám zase přemýšlet. O sobě o tom co jsem za život dokázala a stydím se jsem neodvážná holka co se skoro vždy drží o pár kroků vzadu, však někdy skočí rychleji než se někteří rozhodnou , někdy řeknu pravdu do očí a můžu si zatleskat a na to co špatného jsem udělala je lhát do očí tomu koho jsem měla moc ráda...
Víte,
Asi se s tím nedokážu pořád srovnat, mrzí mě to na sobě ".Ah co jsem to udělala" pamatuji dny po rozchodu byla jsem neštastná , byla jsem na dně a pořád jsem si to vyčítala a nemůžu říct že si to nevyčítám ani teď každé mé špatné jednání mě mrzí a stydím se za to jenže v tu chvíli to nejde.
Musím se smát, jeden pohled do zrcadla a vidím to, prostě jeho tajný stín vedle mě vždycky smetu protože vím že to tak nemá být a nikdy nebude už jsem se s tím smířila a tak mlčím. Nikdy bych neulovila jeho tajný klín přez to co si o mě myslí už teď. Já nejsem svatá mé chyby chodí vedle mě a jen z uvolněním na ně nemusím myslet.
Už se nehodlám trápit ,

 


Comments

1 Dáňa =) | 18. march 2011 at 6:23 | React

Ahoj, máš moc pěkný blog a krásné články. Ale k tomuhle článku bych Ti řekla jedno. Když jde o konec světa tak většinou ti vyspělejší na něj nevěří a přecházejí to a naopak ti méně to pořád řeší. Ale není to ani tolik o vyspělosti jako o povaze. Možná to není tak, že by je nezajímali závažné věci, ale tak že je nezajímá zrovna konec světa. Já upřímně ho řešila v době kdy jsem si ze všeho moc dělala a když už jsem trošku vyspěla už je mi nějak jedno. A že jsi holka "co se drží vždy pár kroku v zadu" s tím možná souvisý, ale rozhodně si myslím že téma velikost péra taky není nejlepší. Zkus nahodit jiné vážné téma třeba se lépe chytneš ;-)

2 Lilly | Web | 19. march 2011 at 12:53 | React

Ahoj,promin že jsem si nepřečetla článek nemám čas.přečtu si ho večír a hodim koment.. jinak jak se máš? a c buedš dělat večer?  :-) Pa,Lilly

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama