19.3 ---*> Mrzí mě to nech mě být!

19. march 2011 at 21:28 | MárSsí* |  Diary*
Utíkala jsem tak dlouho ...Byla jsem malá holka , stále nevypořádaná ze světem, v černém světě ona chodit neumí a každému všechno najivně odpouští.Poznala jsem ho a není to tak dávno kdy se naše cesty rozdělili, hodně krát jsem se najivně ohlížela že se vrací a doprovodí mě domů abych nešla sama...
Jenže teď je to jiné já zamkla jsem tu bránu na zámek a jeho polovina světa je mi stále neznámá , já jí nechci poznat.Myslela jsem že se změní a uvědomí si že to co udělal nebylo správné čekala jsem na upřímnost která se nedostavila. Hledala jsem pravdu a našla jsem jí, sráží mě na kolena jeho lež. Jeho podělané lži co rozhlašuje kolem a myslí si že tím zapomene moje jméno.
Vidím nahrabané papíry před očima kde si každou holku surově zaznamenal, každá její chyba pro něj znamenala konec.
*Ty nejsi ta pro mě chápeš*
Po chodbách slyším narážky jaká já jsem a nikdo neví že to co říká on je lež. Obávané věci se vynesly napovrch a já mám chut k nemu jít a upřímně mu říct že s nezaslouží nic a že je to jenom lhář.
Víte, mrzí mě tolik věcí , já chci tak moc zpátky na ty časy kdy jsme byli jenom my tři, tři malý holky. Prosím kde jsme?! Odpoví mi někdo volám marně do tmy a nikdo mě neslyší. Prosím pána boha aby mi dal sílu a já je mohla nést na ramenou a říct "It would be better" a ony by se usmály a nechali se vést mojí cestou která je odvede na zprávnou cestu která vede jen rovně, žádné rozcestí špatného rozhodování a hledání cesty na růžovou čáru. Věděla bych že by se mi nikdy nestratili, že by nebyli v nouzi když nebudu stát vedle nich.A že by mi dali úsměv do života a já vzpomínala jak moc je mám ráda!
Myslela jsem na všechny a teď utíkám...
Utíkala jsem tak dlouho a stále utíkám a nechci nic slyšet jakej černej flek spadl na můj čistý papír a nedal se celý vysušit, a já nevím jak mám jít dál když můj papír je pločerný. Tak já teď vidím svět, jedním okem koukám na to hezké , v tom druhém však předstírám že nevidím., já předstírám že jsem šťastná, že *that everything is ok ....
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama