24.3 ---*> A zejtra večer možná umře celej tenhle život...

24. march 2011 at 17:19 | MárSsí* |  Diary*
Dělám si srandu, jsem ráda uvidím zase něco jiného než vchod-východ obchodu Kaufland, myslím to v dobrém miluji Kaufland a miluji svoje kamarády. Každým dnem mi víc a víc dochází jak moc je mám ráda. S nima všude, bez nich nikam. A Starák? Ten se neuskuteční, není nám 15 a máme strach..Já jsem zprva neměla, z ničeho , ale když mě sestra WARNING že může být zátah, stáhla jsem se raději sama.Jediné co teď z jistotou dokážu říct, že mám tranz, tranz ze školy a ruchu lidí v té děsivé budově, už je to na mě moc dlouho. Pro mě je to vězení, povinost tam jít. Ničí mě to a vím že nejsem sama, ale ...

Zítra Pátek, jsem moc ráda, odreaguji se bude to skvělé. Já musím být skvělá, vymóděná. Někdo by mohl říct" Tak pak hodíš fotku" nejsem autorský blog a nikdy bych nechtěla být. Nemám na to obličej. Nemám na to NOTHING. Nerozumím tomu , jé nový článek jak sbalit kluka, těmhle pitomým blogům. Připlácnout obličej k foťáku a dokázat že jsi pravá holka? ..Spíš takhle, zajímalo by mě jaké ty holky jsou ve svém světě, na blogu hvězdy a veskutečnosti? Možná dohání PUPULARITU blogem, protože jedině tam můžou být něco víc než jen holka. Jenže já po tom netoužím, netoužím být stár a mít denně 1 000 lidí na blogu. Někdo si řekne..Tak proč ho píšeš, pro sebe to přece nmá žádnou cenu.. No, pravda to sice je , ale mě to baví a já psát budu. Hodně lidí ho kvůli tomu ruší, protože tam nikdo nechodí. Stačí mít 20 Aff's které si někdy něco přečtou, spřátelili také kvůli tomu že se jim blog zamlouvá nebo snad ne? ..Jestli ne tak potom nerozumím důvodu.
Jsem običejná holka , možná trochu jiná než ostatní nečejte u mě všelijaké výmysli jak si nalepit zprávně umělé nehty - Také nechci abyste si mysleli že o sebe nedbám. Dbám, ale nebudu se při každém lakování nehtů fotit a rozplývat se nad komentáři "Jůů" . Líbilo by se mi to, ale jak dlouho? Týden?
Já nechci ani jedno a komentáře typu "Fujky" by si někteří lidé mohli odpustit a raději jít pryč, psala jsem na začátku ať raději mlčí když neumím pravopis a nepochopí mé články , které někdy napíšu ve špatné náladě. Neznáš mě, nevíš jak to myslim - TÁHNI. Budu si to muset asi napsat do MENU , které chci přeměnit, nelíbí se mi...

 


Comments

1 Raduška | Email | Web | 24. march 2011 at 17:25 | React

Ahoj . Príd na náš blog a zahlasuj v módnej polícii . Link : http://rbdxd.blog.cz/1103/modna-policia-c-3 . Dakujeme . Prepáč za reklamu . :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement