25.3 ---*> Název? X neznámá...

25. march 2011 at 15:23 | MárSsí* |  Diary*
Nevíte ani jak mi teď je. Přála jsem si zmizet hodně daleko od toho místa...Zase poznala realitu, je hodně hořká a dává doušky po velkých částích které holka jako já vstřebá, ale hodně pomalu. Nemůžete po mě chtít ať jsem jiná, nemůžu si to přát ani já.Nejsem ukňouraná a rozmazlená holka, beru věci tak jak jsou, ale někdy mě to moc bolí, realita.

Znáte to, když sníte , jste spolu a jsi moc šťastná? To prožívám já a není to poprvé co se mi v hlavě odehrává , každý kousek místa, s ním.Můj cíl je být jednoho dne šťastná a mít rodinu a až se mi tento sen splní už nemusím brečet nad rozbitým srdcem, moje pravá láska to tedy vážně nebyla.Svět je vážně krásný, jen..
Nikdy se nevypořádám z některými věcmi a proto jsem to já, co marně hledá řešení v učebnici matiky a snaží se porozumět dlouhým počtům na špatně smazané tabuly.Ano já, otravná, ukecaná, věčně zasněná, duchem nepřítomná a z průměrným vzhledovým odrazem zrcadla.Mrzí mě co jsem dneska viděla, moje kamarádka měla pravdu a já to věděla, někdy víte pravdu od samého začátku a říkáte "Já přeci vím jak to je", nepřipustíte si to, myslíte si že se kvůli vám váš zaláskovaný objekt změní a otevře svou pravou tvář. Máte jí před sebou celou dobu.Já vážně nevím co jsem s namlouvala, čekala jsem zázraky , které neexistují.
Teď sedím na židly a mám se připravit na koncert, příde kámoška? To nevím, není z toho zrovna dvakrát nadšená že musí jít až ke mě domů. Doufám že příjde. Stratila jsem chuť vidat se mezi lidi když jsem sklamaná.Jsem sklamaná z toho jak to je! A mám chuť křičet WHY.Půjdu hledat dál se svěšenou hlavou, narazím zase na namyšleného exota, co mi zamotá hlavu, se svěšenou hlavou a mozkem mimo realitu, svěšenou hlavou...Hlavou...
Já utíkám od myšlenek na něj, chce se mi brečet, a mám chuť se spít a už nikdy z koncertu nevyjít, pořád tam být a marně žít..Pod vlivem alkoholu, budu hledat u sebe snahu vyjít ven a zadupat sen jak kráčíme parkem...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama