9.3 ---*> Přivádíš mě do rozpaků, že tě to baví...

9. march 2011 at 19:25 | ℳárSsí* |  Diary*
Dneska byl opravdu strašný den, bylo mi na nic, samé pohledy typu "Čumte na ní, trapku hnusnou". Nesnáším tu školu , říkám si rok a půl, rok a půl a nechám všechny za sebou, TY kretény.


A k tomu všemu sem zase v blátě - Zamilovaná až po uši - Jenže já si řekla že ne. Že je tomu konec ho tak hrozně chtít. Jenže když si teď čtu Charakteristiku Berana, tak umírám, protože je to pravda.On, je prostě dokonalý, dokonalý, dokonalý. Nikdo mi nezakáže o něm snít a chtít ho - Neví to a nikdy se to nedozví, horoskopy nikdy nelžou!
Hodíme se k sobě? To já nevím , ale pravda je asi taková (Nechci si to přiznat!) , že spíš ne...
Nejsem chytrá a už vůbec ne krásná...Ve škole mě nikdo nezná , jsem taková smutná, tichá,osamnělá holka v lavici co čeká až půjde domů a začně ten pravý den.No, asi bych si přála prázniny abych už nemusela chodit smutná a zničená z těch lidí ze školy, z těch věčných pomluv, I'm sorry a can't perfect.Víte mrzí mě, že jsem za tu tichou a bůhví jakou holku.Jsem jiná , lepší!
Nejsem krásná naporch, ale vevnitř ♥
Pro něj mí být princezna z pohádky , má být něžná , svá a stoprocentně věrná jako je on když je zamilovaný..Je to totální ďábel co mě k sobě táhne , je to originál, není to jako šampónskej degen cosi geluje vlasy jako každý druhý kluk. Nesnáším je, vypatlaný blonďatý mozky. Kluci letěj na totální peroxidky, já jí nebudu nikdy. Nejsem žádná kozatá a blondatá , dlouhonohá kunda do nebe [Jasně že jí chci bejt]
Už to tu nezvládám, je zase večer a já chci pryč, z tohodle života, života na prd...
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama