~ Druhá Část ~

4. march 2011 at 20:39 | MárSsí* |  Už to nebude jako dřív!
Opřela se o zeď a zapírala si další slzy. Její omámená mysl sotva vstřebávala fakt že je doma, v teple, suchu.


Najednou jako by všechny nenáviděla a chtěla utéct, utíkala tak moc rychle černým pralesem bez začátku a bez konce.. Tak si přesně připadala. Popadla svého psa a byl slyšen jen cvakot dveří. Pouliční světlo , bylo přílišným děstěm rozmazané , všechno vnímala víc než kdy jindy.Cítila jak jí ledová voda stéká po tváři a vsávala se do trička. A byla zase zpátky, na lavičce mezi stromy , v kterých viděla smutné obličeje co se ohýbají a chtějí už konec. Koukla se nad sebe a viděla černé nebe z kterých se dolů na zem vznášeli bílé čáry co jí víc nutili plakat.Seděla tam, vnímala okolí , sebe ne, ona samotná byla jedna tečka pro nebe, nebyla důležitá jako ostatní, vždy by se našel někdo kdo by její roli nahradil.
Vidí jeho tvář v tom dešti spozorní a vidí jak se na ní usmívá a napřahuje pro ni ruku které se chytne pěvně a kráčí spolu, pak skloní hlavu a zamračí se na něj "Proč?" slyší ozvěnu v lese..
"Ty nejsi ten kluk co mi má podat ruku..".."Ne?" opakovaná ozvěna a vbudí se doma v posteli...Netušící holka ve vlhkém tričku a vlasy. Kolem ní zpoušť, vybuchla atomovka, kola vylitá pod postelí. Zmatená odvleče deku a všimne si řezanců na ruce, zhrozí se a utíká do koupelny cestou kolem Kuchyně kde nikdo není..
Kouká se do zrcadla , červené smutné oči co jí nutí se zbláznit, rozpaky že udělala hloupost , hlavně neví, netuší co se stalo ve včerejším dnu?
...
 


Comments

1 potkanek | Web | 4. march 2011 at 20:42 | React

zajímavý :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama