Téma - Kouření*

19. march 2011 at 18:01 | MárSsí* |  Píšu podle zadání...
Chtěla bych napsat jeden článek , nebude se vám moc zamlouvat ..Jenže *Tohle* už mi nikdo nikdy neodpáře.
Je mi čtrnáct let , jsem malá puberťačka jako každá jiná holka tady. Chci se bavit smát se a chodit ven z kamarády a to jsem taky dělala a stále dělám , jenže něco přibylo..
Dnešní realita je urychlená , a já jdu s ní, tak jako se pětiletému dítětidostane do rukou iněkční stříkačka na pískovišti , tak já jsem ve třináctiobjevila Cigarety.Nejdřív jsem si říkala , že je to špatný že jsem moc malá , jenže okolí bylo silnější než já a řekla si ..No tak já to skusím, byl to den když jsem poprvé řekla "ANO"
místo mého častého "NE". Od té doby kouřím , ano je to rok. Kouřím od té doby co jsem se začala bavit z holkama - Ne , oni mi to neukázali , oni ne. Jenže , každej z vás si myslí , že je to špatný , že jsme mladý , jenže ruku na srdce..Určitě jsi někdy potkala sotva desetiletýho kluka z Cígem v ruce..Já tedy ano a hodně často.
Pelhřimov je něco jako ulice v Praze - Na každým rohu se najde partička nepřátelkejch holek , na každým rohu se najde lavička na který sedí něací fetáci a ne na každým rohu kouří něakej puberťák - Proč ne na tolik rozích? - Protože kouřej VŠUDE! A at má nekdo radost nebo ne , já jsem jedna z nich. Vždycky se najde něaká kámoška co řekne "Hele ochutnej" prostě to už je dnešní život a neni to nic špatnýho - Vážně ne. Moje sestra říká , že ten kdo kouří umře stejně jako ten kdo nekouří. Protože ten co nekouří vlastně kouří a to PASIVNĚ . V krámech vejdete klidně i z beruškou na čele ze signálem "Sem malí mimí" a když jí řeknete "Jedny Kissky prosím" tak ti je podá a je jí to uplně jedno. Jestly ti je10 nebo 14 , na tom už přece nesejde ne , hlavně že má kšeft. Alkohol? Asi tak něak podobný - Sice už ne tak lehko jako Cigarety , ale přece jen.
Alkohol , nevím jak říct , prostě je to společenská zvyklost nejmín sto let a bude , děti viděj svoje rodiče opilí a říkaj si že chtěj taky . Já začla vyhledávat alkohol asi v 10 letech se svojí kamarádkou. A ted?Kalby - No umíš si to představit. Prostě je to zábava ,že sem blbá a co to melu za kravinu? Tak si domluv s kámošema sraz nekde v lese vemte chlast a uvidíš jak tě to bude bavit! Ne, nikoho tu nenavádim , jen se vám snažim říct že už je to daný tohle, mezi dětma, že to už nikdo nezmění. Kalbový úlety - Co sem tam stane - To tam taky pěkně zůstane! Víte tohle neni něak veřejný - Místečka nekde v trávě kde nikdo neni , nic že by vás někdo našel , prostě trochu pití , vodnice , cigarety a vodnice. Já to nechci menit a jestly toho lituju? Ne nelituju , tak či tak bych to našla ne?
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama