Téma - Trest Smrti*

23. march 2011 at 19:20 | MárSsí* |  Píšu podle zadání...
*Na začátek bych řekla jen to že se nažím napsat na tohle "Podivné" téma článek v jiném smyslu - Příběhu.*

Byl jsem se svou holkou u sebe doma, chtěl jsem jí dokázat jak moc ji miluju, její krásné upřímné oči a úsměv, ona je to pro co žiju. Dotknu se jejích hebkých vlasů a políbím na její rty a skončíme v postely. Jsme spolu už třetím rokem a chodíme na střední školu, každý na jinou a vídáme se každý den. Každý pátek a výkend chodíme na diskotéky za přáteli.
"Lásko, víš co by mě zajímalo jak to bude za pár let až se semka vrátíme?" .."Pamatuj si že tě budu navždy milovat jako dnes.."
Večer jsme šli na naší oblíbenou diskotéku a více jak obvykle se bavili a tancovali , viděl jsem ji stát uprostřed reflektorů , jak se směje , je tak krásná. "Čau kámo, dáš si panáka?" .."Jé Čau , no jasně brácho" Odrhl mě , můj starý kamarád ze základní školy, od mého zakoukání. "Máš krásnou holku" "Já vím" a ťukly si na starý časy. Dali jsme si jich tolik a než jsem se na dál ležel jsem na ulici , kolem mě parta kluků co na mě něco řvali "Co ta tvoje kurva?!" No tak kde jí máš?" .."Nechte mě být, kluci prosím, ne to bolí!" Slyšel jsem ji , chtějí jí ublížit. "Co je buzno?! Stýská se ti po tvojí holce?" .."Nechte jí bejt!" Srtkal jsem do nich a snažil jsme se je zmlátit obklopili mě a začali mě být. Jeden z nich vytáhl pistol "No tak..Snad bys nebyl agresivní ustup.." mířil přímo na mě a křičel že se nebojí že to spustí. "Hm a odkať mě znáš co!!?" ..Viděl jsem její tvář jak jí tekly slzy a chtěl jsem se pro ní obětovat už jsem zvedal neviditelnou vlajku na poraženého , ať střelí , hlavně né jí.
"No tak střílej ne? Nedělej drahoty ty píčo!" .."Nechtěj mě nasrat říkám nechtěj mě nasrat!" .."A co po nás vlastně chcete!?" Křičela . "Já chci tebe koťě jednu noc s tebou naechám ho napokoj." Jenže tuhle větu jsem nedokázal unést, nechtěl jsem aby jí p** jinej. "TAK TO NE!" Zakřičel jsem.."Hmm to začíná být zajímavé , věděl jsem že jí nebudeš chtít pustit prosto jsem si obstaral tuhle malou hračičku" ..Po pár minutách to byl konec,
vběhla do výstřelu z pistole a na místě zemřela. Zemřela jen kvůli mě.
 


Comments

1 Caree | Web | 25. march 2011 at 16:28 | React

twl_ to je dokonaly .. !!..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement