Už nikdy mě nepusť / 7

13. march 2011 at 20:16 | MárSsí* |  Storky*
......[Pusť si k tomuto dílu]...

Podívala jsem se do jeho očí a já zabloudila v krásném hnědém odlesku , který mi říkal, že je to tak, že chce zpět do starého života. "Nekoukej se na mě tak.." ...Držela jsem pocit vůle v sobě, že to zvládnu že budu dělat naštvanou a přitom jsem byla v rakvi a marně tloukla o svobodu."Já tě chci!" A chytl mě za ruku a přilepil své rty na ty mé. Strčila jsem do něj.."Co si o sobě vlastně myslíš? Myslíš si že když řekneš že mě chceš tak ti skočím do náruče?" ..Koukal se do země a a odkráčel pryč a při cestě kolem Honzi.."Buzerante!" ..Bylo mi na nic , ani plakat jsem z takového šoku nemohla, nezmohla jsem se na nic jen sedět v té hlíně a marně čekat že se objeví Honza a zachrání mě, je to můj princ na bílém koňi nebo ne?
Jenže on nepřišel, a tak jsem se zvedla a odkráčela domů, budou tak sedět u stolu naproti sobě a já nevím co mám dělat, kdo je ten král mého srdce?!
"Kde jsi byla Martino, jsi tak neslušná!" Pokárala mě moje matka a já jsi vzpoměla na to jaké měl včera narážky Honza..Oba tak seděli, přesně tak jak jsem si je představovala a navzájem se kopali pod stolem.Já si z klidnou myslí sedla a nevnímala jejich duševní boje. "Kolik si dáte knedlíčků kluci?" Řekla moje matka .."Hm pro Honzu asi jeden víc by nespořádal.." .."Pro Míšu tak 30 aspoň se pořádně vyprdí" Všichni se koukali jen na ně, oba svá se v myslích pozabíjeli , za to já jsem jen poslouchala jinak jsem dělala že tam ani nejsem. "Ty si asi hodně myslíš že si vtipnej co?" Řekl Michal krutě na Honzu.."To víš že jsem Máťa se vždycky tak pěkně směje" ..Jenže teď už to došlo všem, vtáhli mě do jejich boje a já se neovládla.."Narvětě si do huby knedlíky a neničte večeři!" Pak už se všichni obrátili zase na mě . Asi takhle *Fakt skvělí* .."Hm mě je to vážně jedno jak to mezi váma je" Namlouvala si matka a třískla lžičkou do misky. Neměla jsem náladu řešit knedlíky natož řešit koho miluju. A to je ta otázka, já to nevím, každej má něco do sebe, Honza je děsně zábavnej, vášnivej, akční a moc hodný, za to Michal je milý,vnímavý, chápavý a děsně romantický.
Já chci OBA!
Jenže to nejde, přemýšlela jsem nad tím celý zbytek večeře a já se cítila na stezce odvahy, buď se vydám bouřlivou řekou v kterou mám zdolat krok po kroku po kamenech, nebo mám šplhat výš a výš po stromech abych dokázala že ho znám.Oba dva v téhle chvíli mi nabízejí náruč a jestli po Honzovi neškočím hned tak mi uteče , Michal zjistil že jsem lepčí než Mársblé a tak se mě snaží chytit do slovní pasti.Uvědomila jsem si o co tu kráčí a tak jsem Honzu chytla po večeři za ruku a ...
 


Comments

1 Majda | Email | Web | 13. march 2011 at 21:30 | React

Nejde to mít oba,s tím se smiř =DD

Ona,a bát se mě? Mě naprosto přehlíží,pch =DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama