1.4 ---*> ..Please don't cry...

1. april 2011 at 19:36 | MárSsí* |  Diary*
No, pravda je taková že nejspíš nedokážu napsat pár vět pravdy , protože bych možná lhala sama sobě o tom kdo jsem.

Oh, ano já vím kdo jsem , jsem običejná holka, holka z tisíce jiných holek, lepčích. Vlastně se můj život skládá jen z pár lidí , tedy jen ty co jsem si připustila k tělu a nehodlám se jich pustit. Říkám že "Ať jde do háje" jenže přitom to znamená pravý opak, chtěla bych aby to bylo mezi námi dvěma jako dřív. Jenže víte, už je to pryč a já už s tím nic neudělám, dnes, jsem chtěla říct, hele, pojďme půjdem jen my tři a promluvíme si. Asi to nemá cenu , řekla jsem si pak, mlčela jsem.Je to zvláštní já ta co si dělá naděje u všeho, ale u tohodle ne. Je to jiné , tohle není představa tohle je realita. Jediná realita kterou mám jsou ony dvě. Já mám vážně strach že skončím sama v koutě. Ony to tak nevidí jsou pro mě vše ale já..já pro ně nejspíš ne. Nemám sílu říct "Hey tak si běžte já jsem tak skvělá že si najdu jiné kamarády" . Taková já nejsem. Jsem jiná, lepčí.
Já nevím, nejsou šťastné tak jak by si přáli, já to vidím.Ach bože, nejsem pro ní nic. Hrozně mě to ničí začínám si připadat pro ní jako holka kterou ani nezná , ona ví že si rozumíme, a né málo. Divné že? Dvě holky co by mohli mít pravé přátelství, nemalé a nemůžou protože to co mezi nima bylo je najednou pryč. Dívám se na ní , chci jí pomoct. Jenže ona se na mě ani neobrátí a přitom ví že jsem ta pravá.Mě to moc , moc bolí. Já vlastně ani nevím co bude dál? Já mám z toho strach že za pár měsíců už bude pozdě o nečem mluvit. Nechci o tom mluvit jen proto že vím že se nic nevyřeší. Tedy myslím. Bylo to jiné vše bylo jinak a můžete mi vyčítat mou upjatost na minulost, že není? Já to vím, je to vše pryč a hrozně mě to ničí! Vzpomínám na naše fotky v sadech po tom co jsme si na krk pověsili..:'( ty přívěšky co nosili naše přátelství a teď teď už nejsou ani jeden z nich, vše je pryč ..Oh bože já chci zpátky chci být v sadech. Jenže já to neunesu že je to pryč chápeš! Pamatuju na CP (City Park v Jihlavě) to jaké jsme byli, ušmudlané holky skoro jako z vesnice a z vidlema v ruce co kydají každé ráno hnůj. Jenže byli šťastné. Nedokážu unést pravdu, žádnou. ŽÁDNOU. Držím se stromu minulosti a vyzývám hvězdy ať se vrátí čas. Je to jedna věta kterou nepřestanu asi říkat nikdy. Je to jako by ten čas ji bral dál , ale beze mě. Já jí chci vzít za ruku , obejmout a říct ..It's OK. :'(
Oh bejby it's Ok. Yes It Is...Take my hand and walk with me.I need you set me free.Jedna moje věta co si po večerech píšu na zeď..I LOVE YOU, BUT YOU ME..NO.
 


Comments

1 ~ wawee | Web | 3. april 2011 at 9:42 | React

Spřátelím ráda ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama