15.4 ---*> Oh Gosh ♥

15. april 2011 at 22:05 | ..ℳárSsí* |  Diary*Hej Guys,
Dlouho jsem nic nepsala o svém mizerném životě. Omlouvám se svým Afíkům - Protože jsou to moc fajn lidičky. Love you.
Můj život, ah myslíte tu černou díru v mé hlavě, touze po klukovi co nemá tušení , že existuju. Myslím že je u konce. Jsem schopná stát na jednom místě staletí jenže ony mi vždy pomůžou si uvědomit, jak ten čas letí a že musím jít s ním. Ať chci nebo ne pustím se kamené zdi u fialové školy - Nepříde. Sklopím hlavu, zatnu pěstě a odejdu. Vím že to co říkám je správně, jediná správná cesta, kterou jsem si vybrala. Tohle je můj život, tak običejný a odlišný od jeho proto mě nikdy nepozná protože já nechci ho znát. Nechci vědět kdo je, vím že by mi to ublížilo tak jako spousta lidí. Lidi se mění, odchází, umírají a hlavně milují. Říká se "Miluj a budeš milován" ikdyž si myslím že mě se to stát nemůže. Jsem chodící smůla kam přídu - Tam něco schoří. Jinak myslím že naše slavná trojka je v pořádku. Myslím že je zase všechno OK. Chtělo to asi malou pauzu, malou přestávku a klid.

"Luna se nachází ve znamení Vah, což by mohlo neblaze působit na vaši psychiku. Máte sklony k podrážděnosti a náladovosti, proto se raději vyhýbejte stresovým situacím a důležitá jednání nechte na zítřejší den. Sobotu věnujte odpočinku a relaxaci." (Horoskop na sobotu 26.4)

Víte co se bude dít zítra? - Napětí, sklony ke složení k zemi..
Protože víte co? S-Core přijel čistou náhodou do našeho prdelákova :) a tak jsme si s ním dohodli "Rande" jsem dosti vydeptaná, bojím se, mám strach z toho až přídem na náměstí a uvidím ho. Autogram + Fotka? Kdo by nechtěl od něj! Je mi jasné že 99% z vás vůbec neví kdo to je, ale něco jako celebrita! Moc se těším,bojím, myslím že skolabuju až ho uvidím. A co vy chystáte na výkend? ♥
Text Písničky pod perexem ~

Jdu černou chodbou a hledám šanci druhou s jednou tváří ledovou čekám kdy mě zabijou!
Čekám kdy skončí to trápení kdy se zbavim vězení kdy nebudu tak vzdálený jen pro zármutky stvořený.
Hledám něakou motivaci kolem sebe nevidím šanci všechno se blíží konci a já kurva nevim jestli se chci loučit jen málo dobra převažuje chtivost zla převažuje tma!
Hledám něco co by mě vysvobodilo samý marný slovo marná snaha smetá to prach život je krach , doufám že na konci děje vim že už není naděje NA VŠECHNO POZDĚ JE!
Do pekla to dál spěje moje zabitá šance se mnou vlaje Štancé (?!) už konečně u konce je .
Zdále skrytá zpověd na řešení "Jak žít" neznám odpověd.Takže konečně uvaž mi na krku věnec teď.
[Refrén]
Klidně si běž!
Přej si co chceš!
Stejně to nedostaneš!
K čemu pravda k čemu lež!
Nikdy nevyhraješ!
Jen těžko roztaješ!
Sám jen zapláčeš!
Na minulost nenavážeš!
Vzbudím se na zemi nevyvázl jsem z vězení mám chuť se zabít, ale neznám řešení jak to vykonat!
Jak sám sebe překonat , jak pár věcem odolat , jak navždy přestat milovat!
Jak si poručit sám sobě , že mně bude líp v hrobě že všem zkurvenostem konec dám a konečně se odhodlám , konečně budu doopravdy sám a nebudu nikým sklamán nebudu slzami zalíbán!
Život není zpravedlivý bůh není tak už to chápej svět je černej ne růžovej chci bejt mrtvej ne živej!
Dostanů rozpadů (?!) už to pro mě nemá cenu popadnu zbraň přiložím at padnu do hrobu (?!) všem blízkým dám pusu na rozloučení zkurvený život nekonečně prachu konec všeho loučení , marnění to ti změní trápení má stesku plnění (?!)
Brácho teď to končí!
[Ref.]
= Znaky typu → (?!) ← znamenají že neslyším co zprávně říká.

 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement