16.4 ---*> I feel very lonely...

16. april 2011 at 22:02 | ..ℳárSsí* |  Diary*

Hej guys,
Můj život je prázdná krabička od cigaret. ...

"Neřeším nic jen Ti chci říct promiň za to jaká jsem a co vlastně dělám sama za to nemůžu někdy to fakt nezvládám dělám pro to maximum aby vše bylo hezký tohle se fakt nedá je to jiný těžký, snaha se má cenit, ale ty to vidíš jinak vim že za to nemůžu , ale sleduje mě vina.."

Vím, stratila jsem vše, protože to co jsem v sobě měla jsem rozdala do jediné "Cigarety", jsem prázná "Rozdávala jsem lásku, ale odpovědi žádné". Hodně lidí mi říká "Všem poradila, pomohla, ale sama nedostala nic..". Začínám se skládat, po malých kouskách se rozpadám. Nemluvím o tom, nemluvím o ničem , protože moje city nevyhrají nikdy to jen bezcitnost. Nesnášim realitu, nesnášim ji. Nedokážu se s ní vyrovnat, protože jsem jiná. Na vzhledu nezáleží, jde o to co má člověk uvnitř a musím se smát , když někdo pomlouvá člověka aniž by věděl čím si prošel, jaký vlastně je. Dneska jsem si uvědomila, že nemám nic. Všechno jsem rozdala, čekala jsem že mi to někdo vrátí jenže každý jen bere a neohlíží se za sebe. Jdeš z pláčem po ulici a každý dělá oči , každý se Ti diví. Nedokážu mluvit z holkama , protože vím že o tom mluvit nedokážu, je to ve mě , v mé hlavě, schátralá holka co dala vše a nedostala nic. Moje krásné vzpomínky? NEJSOU. Není nic na co pěkného vzpomínat. Skládala jsem se k zemi ale, řekla jsem si dost. Neplač tady, kámošku máš za zády co když tě uvidí. Nemám sílu , říct si bude líp. Tohle jsem říkala před rokem a co jsem získala? Další rány na srdci? Další trápení. "Jak namluvit sama sobě , že líp mi bude v hrobě..". Poznala jsem lidi, kteří se na mě z fleku vysrali nebo mě jednoduše vymazali ze svého růžového života. Jeidný kdo tu zůstal jsou holky a nikdo jiný. Mrzí mě ta realita jak to všechno vlastně je. Nekdy si vytvářim příběhy jenže pak slyším originál. Na vše si vytvořím svůj odraz, jenže je to jen odraz...
Moje sny jsou jako příběhy z dětských let kdy netušíš že vlastně realita je jiná. Že to o čem sním je tak stupidně hloupé. Už mi nemá co dokázat když už mi to dávno došlo. Už dávno jsem věděla že pohádky o lásce a štěstí neexistují. V mém životě ne. Láska? Pro mě nepoznané slovo , které nedává smysl. Neexistuje. Pro mě ne.Každý mluvil o tom co prožil, já však neprožila nic! Hrozně mě to bolí, přídu si tak odlišná tak blbá a špinavě običejná. Můj mizerný život by mi mohl každý závidět.HAHA.
Zatím jsem zažila samou bolest a slzy. Klidně si běž, přej si co chceš, stejně to nedostaneš, k čemu pravda k čemu lež, na minulost nenavážeš!
Nikdo nepochopí mojí duši, když vedle mě nestojí dost dlouho. Čím víc se směju tím víc umírám uvnitř. Namlouvám si že bude líp. Jenže říkám to pořád a je hůř. Vždycky jsem měla pravdu když jsem říkala "Ne! Je to lež bude vždycky hůř!" a taky je..
Rozpadá se srcadlo...

 


Comments

1 deenda | Web | 17. april 2011 at 14:33 | React

kdyby si cokoliv potřebovala,napiš mi vyměníme si ajsko,fejs cokoliv a se vším co budeš chtít ti pomůžu:))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement