19.4 ---*> I love you mum...

19. april 2011 at 18:44 | MárSsí* |  Diary*
Hej guys,
Jak jste si mohli už všimnout mám nový "Design". Je takový neobičejný a nenajdete ho na jiném blogu něž na mém. HEHE.
Moje mamka má dnes narozeniny , takže jako super. (Nic ve zlým). Můj život je pořád na úrovni > Šmudlinka.Což znamená malá ušmudlaná smutná holka v koutě.Myslím pořád na jednoho kluka o hodinách se marně snažím stratit do učebnice kde bych chodila ve svém snu s ním.Já nevím sotva se něco stane ( Malý záblesk toho že ví že existuju) roztýkám se do kanálů lásky a strácím kompletní hlavu. Jsem naivní holčička z mašličkou ve vlasech co leží v trávě , ve skutečnosti však na neuslatné posteli nebo v lavici ve škole, snící o tom jak kráčí ve vzdušných šatech ruku v ruce se svojí velkou láskou. Nosí volné a romantické kousky oblečení, ne vážně, zrovna teď si tak přídu. Obličej alá, hned všichni víme že je blbá a totální kurva. Ano, on si to myslí že jsem děfka. Taková ta levná holka co podvádí jednoho za druhým. Ponožková soutěž kdo jich víc vystřídá za tejden?
Posledních pár dní se pořád směju, to asi proto že už jsem vyrovnaná. Pořád cítím bolest, jenže to cítí každý. Pořád bych ráda , aby se stal zázrak a on mě náhle chtěl. Pomalu se vyrovnávám s realitou, ono když žijete skoro 14 let někde tam v obláčcích viz. růžové brejle na očích, všichni jsou hodní a féroví tak je to těžké se srovnat do černých dnů plných sklamání.Je to naivní já vím, prostě jsem chtěla jen říct že jsem každému věřila a pomáhala. Každého jsem přijmula k sobě a pak mi zlámal srdce. Myslela jsem si že když si ve své hlavě vymyslím že je to mezi náma růžový a pak zistím že je to pravý opak tak spadneš dolů. PRAVDA mě zlomila už tolikrát a já jsem řekla STOP. Jenže teď jsem nabrala síli a snažím se žít. Žít bez pláče že to není tak jak chci. Už ne, učím se žít s tím co mám a uvědomit si že to prostě nejde. Jsem to prostě já a to mi stačí..
Ták a teď je tu čas názorů jaký popisek svého jména mám používat?Ten první jsem dělala já a ten druhý tahle magorka Tess! Tak co myslíte? :D 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama