3.4 ---*> Holydej plís...

3. april 2011 at 19:06 | MárSsí* |  Diary*


Hey, guys.
Miluji tohlě počasí a zárověn ho nesnáším a to jen proto že vyšli na povrch věci, které jsem si nikdy..Nechtěla připustit.Třeba jako to že mi chybí člověk, a tím myslím kluk, se kterým bych sdílela spousta slunečních dní.
He have birthday today. I am very sad..
Jsem velmi smutná , jezdila jsem 1,5 (Hodinu a půl) městem a přišla jsem si sama, bylo krásné užívat si teplíčka, jenže , já nevím už mám dost téhle samoty. Přídu si už vážně divně. Hodně kluků mi už řeklo, že nerozumí a nechápou jak můžu být pořád Singl - Já taky ne.Když vidím kamarády (Pár) tak je mi ještě hůř - Závist.Jinak jsem Happy. Tedy aspoň se tak cítím.Jenže zítra zase škola, hrozně mě to štve, nesnáším ty lidi a nesnáším učení. Chci prázdniny, já vím,vím už jenom chviličku a jestli to zvládnu, tak budu šťěstím bez sebe. Byla jsem v CP a koupila jsem si kalhoty , boty a džínovku.Stejně mám chuť zmizet zase pryč.A taky zmizím. Můj cíl? GD vysvědčení ( Takové jaké jsem nosila do teď) a přežít to ve škole..Ehm můj cíl je dožít se práznin což bude hodně těžké.Myslím na něj , ale pomalu opuštím cit k němu. Je nemožný a nereálný a tak svítím z lucernou na cestě - Že třeba narazím na jiného prince.
 


Comments

1 Petr :/ | Web | 3. april 2011 at 19:12 | React

Ahoojky... máš moc krásný blog a já jsem si založil také blog a mám na něm soutěže  o hodnotné ceny. Jen mi na ten blog nikdo nechodí, tak tě chci poprosit, aby ses koukla na můj WEB a třeba si tam vybereš i nějakou soutěž.. Moc lidí tam nesoutěží, takže je velká šance na výhru ;) Na můj blog se dostaneš tak, že klikneš na kolonku WEB tady u komentáře ;) a Děkuji ti moc :) P.S. Neníí to žádný podvod. Nejsem jako ostatní a je mi 19 let. tkže soutěže můžu pořádat ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama