4.4 ---*> Shit!

4. april 2011 at 17:02 | MárSsí* |  Diary*


Hej,(Takovou barvu vlasů chci mít,vysněná)
No takže poslouchám Alex Stage a přemýšlím o sobě. Dneska byl, realy bad day.Ona je vážně skvělá.Dneska mi Makyna říkala.."Mě příde jakoby udělala cokoliv abych s ním byla.." Otevřela jsem oči.Možná to nebyla nenávist, ale pouhá závist kterou jsem skrývala pod slovy ..Cow,Bitch..Je totiž podobná mě a já to nedokážu snést.Ona má totiž hodně věcí co chci já, no a teď má i jeho.
"Nevystrkujte klepeta nebo o ně přijdete. Někdo vás s chutí sekne přes prsty za všechny malé i větší prohřešky, které jste se na něm dopustili. Nejvíce na vás mají spadeno Berani, těm už dávno pijete krev, především tím, že jste všude dřív a máte na všechno odpověď. Teď vám to mohou vytmavit a věřte, že to si za rámeček nedáte, co se všechno o sobě dozvíte. "
...
Je to směšné se dívat za sebe, na ty slzy co tekly jen kvůli němu a teď kráčí spolu. Je to už vážně za mnou.Myslím, že si to zaslouží k čemu být jen Friendka večná dohazovačka a věčná jeho vrba.I Think, že to už chápu z obou stran a nechám je za sebou.A Můj pan dokonalý? SHiT.Podle horoskopu to moc slavně nevypadá,začínám se trochu bát co se dnes ještě stane.Dneska vážně na něaký výtlemy nemám náladu, měla jsem v plánu zmizet hodně daleko jako včera.Mimo "Pejr". Proč ne viď.Půjdu nejspíše psát na téma Blog.cz.
Prostě "Stejdž" vyzařuje všechny moje pocity a upřímně nebudu tu psát jak jsem ze všeho v prdeli přece zítra bude zas všechno fajn..
"Chápu to chceš se odlišit od všech ostatních ve třídě nebo tak viď..?"
Na..Na..Na

Have a nice day.


 


Comments

1 Verunkka♥ | Web | 4. april 2011 at 17:11 | React

pěkné:) sice nechápu anglické zkratky ale fajn:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement