6.4 ---*> Unhappy...

6. april 2011 at 17:34 | MárSsí* |  Diary*
Hej Guys,
Nevím jak mám ani začít, je toho tolik co mám na srdci. Stracená boudím venku a to jen proto abych byla aspon chvíli sama, abych přemýšlela o věcích o kterých pořád mlčím. Nerada zůstávám sama, protože brečím. Nerada říkám "Je mi to jedno", protože není. Potřebuji aby mi každý neustále říkal, kde dělám chybu, jako v první třídě vím ,že se rozhodnout musím vždy sama. Jsem šípková růženka co čeká na polibek jen od jediného kluka v celém vesmíru.Dokáže čekat celá staletí jen na něj , čeká něž jí konečně řekne sám, že se má zvednout a odkráčet dřív než bude zlý.Dokáže sedět nad hvězdami celé dny jen pro naději že jí třeba vyplní přání a konečně bude šťastná.Pokaždé když ráno vztanu, vidím ten depresivně stejný den, nemám se na co těšit, za kým jít?
"Vaše sny o absolutní harmonii jsou nereálné, a tak není divu, že si připadáte nespokojení a podráždění. Slevte trochu ze svých nároků a uvědomte si, že každý vztah vyžaduje také oboustrannou snahu.Zhruba v polovině měsíce přijdete o
růžové brýle, které jste si dosud tvrdošíjně odmítali sundat, a skutečný stav věcí ve vaší domácnosti by vás mohl zklamat. Nebojte se výraznějších citových projevů"
Já raději mlčím o tom jak mi je, protože vím že je to všem jedno.Víte, netrápí mě to že ho nebudu mít, ale to jak jsem neuvěřitelně blbá. Tak blbá, že se zamiluju zrovna do něj.Tak jako do Michala. Nerozumím svému srdci, říká rozum. Srdce mě neustále odmýtá poslouchat, pořád jen brečí a krvácí z toho že nemůže cítit srdce někoho druhého.A já křičím dost! Dost trápení kvůli škole, kvůli mému příšernému vzhledu, dost trápení! DOST.
Mizím ven..Nemá cenu tu být a říkat jak moc jsem nešťastná.

 


Comments

1 ^Mimíško^ | 6. april 2011 at 19:07 | React

Ahojky SBéčko ..!!
Heleď .. Přesouvám se asi natrvalo na www.i-love-anime-forever.blog.cz ..!!
Kdyžtak si i tenhle blog dej jako SBéčko s přezdívkou ^Animee^ ..!!
Zatím paa ..!! x]♥

2 N. * | Web | 8. april 2011 at 15:44 | React

To je život.. projde si tím jednou každý z nás, takovouhle krizí. Bude to dobrý, neboj . ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama