Téma - Couleur*

14. april 2011 at 15:05 | ..ℳárSsí* |  Píšu podle zadání...


"Vous pensez que le monde est noir, mais pour quelques millions de couleurs en Septembre."[Jelikož toto téma týdne jsou Barvy tak každý očekává že vyfotím něaký svůj modýlek a budu řikat že černá je na pohřeb a modrá,žlutá, fialová jsou veselé barvy. To myslím že každý ví a tak jsem se rozhodla vás přivítat do světa HOROSKOPŮ - Jaká barva je pro každé ze slunečního znamení.]
...
BeranŽivelná bezbarvá & Dráždivá červená
BýkRomantická růžová ,Podzimní hnědá , Přárodní zelená , Ovocná oranžová & Dráždivá červená
BlíženciMořská modrá , Sluneční žlutá & Ovocná oranžová
RakNevinná bílá & Přírodní zelená
LevŽivelná bezbarvá , Nevinná bílá, Sluneční žlutá & Dráždivá červená
PannaMořská modrá, Sluneční žlutá & Ovocná oranžová
VáhyRomantická růžová, Nevinná bílá, Podzimní hnědá, mořská modrá & Přírodní zelená
ŠtírTemná černá , Dráždivá červená,Mořská modrá & Přírodní zelená
StřelecMořská modrá
KozorohŽivelná bezbarvá , Temná černá, Přírodní zelená & Podzimní hnědá
VodnářMořská modrá & Přírodní zelená
RybyNevinná bílá,Tajemná fialová, Mořská modrá & Přírodní zelená

Význam Barev

Bílá
Je symbolem čistoty a nejvyšší dokonalosti. Tuto barvu mají rádi lidé otevření, upřímní a nekompromisní. Opticky zvětšuje prostor a působí rozjasňujícím dojmem, je chladivá, dává čas a prostor k přemýšlení.
Černá
Základní mystická barva. Vyznavači této barvy se vyznačují citlivostí a tajnůstkařením. Pomáhá nám neztratit sebe sama v neklidu světa, učí nás analyzovat vlastní nitro, ale neuzavřít se a zůstat přístupný všem možnostem.
Červená
Je barvou krve. Pokud dáváte přednost této barvě, býváte často impulzivní, dokonce až agresivní. Znamená pohyb, energii a životní sílu. Červená barva je extrovertní a stimulující barva.
Fialová
Fialová stejně jako modrá patří k chladným barvám. Působí na centrální nervový systém uklidňujícím dojmem a vyvolává spánek. Vaše osobnost je originální, jste samostatný člověk s nezávislými názory a máte zřejmě umělecké sklony. Fialová je to mystická barva, která je symbolem duchovna, ale i srdečnosti.
Hnědá
Hnědá je nenápadná a nudná barva. Prozrazuje, že jde o člověka důvěřivého, milého a klidné povahy. Ve snech je symbolem konvencí a všednosti.
Modrá
Vyjadřuje pocit svobody, daruje nám inspiraci, pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost, nečinnost a lhovážnost. Vyjasňuje a rozšiřuje ducha i duši.
Oranžová
Odstraňuje těsné emocionální struktury, udržuje v pohybu životní energii. Zajímá vás svět i lidé okolo. Vyjadřuje kreativitu a pocity štěstí. Má blahodárný vliv na trávení.
Růžová
Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Šedá
Šedá, podobně jako zelená, je směsí světla i temnoty. Barva dokonalé neutrality, opatrnosti a ochoty ke kompromisům. Šedá je často vnímána jako nudná barva, typická barva stínů, je symbolem nevědomí či podvědomého konání. Je to barva potlačování, omezování, nejistoty a strachu ze života.
Tyrkysová
Jasná, zelenkavá modř symbolizuje v mnoha kulturách svobodnou duši. Barva podporující sebevědomí a podněcující fantazii a spontánnost. V negativním chápání je tyrkysová symbolem sobectví a nezdravé touhy po uznání.
Zelená
Je barvou přírody, náklonnosti a soucitu. Představuje kreativitu, citlivost a ochotu pomáhat jiným lidem prostřednictvím pochopení. Léčí nás a dává nám pocit vyrovnanosti a míru. Podporuje empatii a náklonnost k druhým lidem.
Zlatá
Mění porozumění v moudrost, podněcuje řešení psychických problémů, dává pocit bohatství, lesku a tepla. Je to barva správného, pravého středu, barva univerzální lásky a nejvyšších hodnot, které zatupujíují idealismus, velkorysost a šlechetnost. Zlatá dělá cokoliv hodnotné, drahocenné a žádoucí. Vyjadřuje klid a vyrovnanost duše a těla.
Žlutá
Je nejsvětlejší z pestrých barev, působí jasně, povzbudivě, zahřívá a rozveseluje. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.

 


Comments

1 Carie | Web | 14. april 2011 at 18:21 | React

dobry noo _ co jsi za znameni ?? :)) btw: joo jasny holky sou hubeny ..ja sice tky ale mam nechutnou postavu :P urcite nejsi tlusta :DD

2 deenda | Web | 14. april 2011 at 18:35 | React

tak to mi fajne barvy vyšly no:D:D

3 HannChi | Web | 14. april 2011 at 19:15 | React

:D růžová barva něžnosti. Váhy- romanstický růžová :D
Moc to ke mě nesedí :D

4 HannChi | Web | 14. april 2011 at 20:17 | React

jéé^^ Taky Váha.. :DD

5 deenda | Web | 15. april 2011 at 7:25 | React

Pry kus:'DDDDDDD si vtipna:DDDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement