Téma - Peklo*

4. april 2011 at 20:22 | MárSsí* |  Píšu podle zadání...

Peklo..Peklo..Přemýšlím z tužkou v ruce, jenže ne. Vím jak to je, tak se posaď a chápej.

Představ si malé městečko, deset tisíc obyvatel a mezi nimi se tlačí jedna lhostejná a namyšlená fiflena, z peněženkou v ruce, z jediným cílem koupit si..
"Ehe, můžete uhnout?!" - "Ale podívejme koho tady máme.." Z rucema od růžových pout co se táhnou.."No jo Tereza, si mě chtěla co?" Jenže místo spáru rukou její pohled směřoval na zelené Nike,jenže uhnutí z cesty se stejně nedočkala. "Prosim tak uhnete mi?" Blokovali jí cestu schválně , mají ji za namyšlenou šedou myšku. "Proč bych to dělal TerushQo? Ještě se kvůli mě řežeš nebo ses už smířila s tím že mě mít nemůžeš?!".."P-prosím nechtě mě být" a z pláčem utekla.Byl to Honza, kluk kterého moc chtěla však to nikomu nikdy neřekla , z vyjímkou jejích nejlepčích kamarádek. Jeho srdce ulovila, do tajů
lží ho mlčky odvedla.Pustila si jednu písničku v které viděla celý svůj život, celý rok, kdy se jí začal bortit její růžový život. Začalo to rukou v ruce , jsme nejlepčí přátelé, hele nebo je to jinak,noci v dešti v úkrytu, hvězdy támhle malý vůz , pak ujasnění pravdy,přetvářky a lží. Pak přímá rána do srdce, hele ty nejsi ta pro mě.
Pak potkala prince ze zelenýma Nikema a on jí zlomil srdce. Někdo jí však zavolal "Terko? Nešla bys ven jedu do Pejru" - "Co? Já nevím" celá ubrečená s nervama v koncích. "Ty brečíš?" - "Ne.." .."Tak já nebudu otravovat.." - "Nech toho" - " Dobře tak jdeš..?" "Jo..". Utíkala domů, utřít si rozmazané oči v předsíni hudba, návštěvu tuší. Pak odešla na autobusové nádraží, silná a svěží čekala.Odešli na hřiště kde se jí opět sklopil zrak když její uši uslyšeli větu že už nechce být pouhý kamarád a že jí má moc rád. "Já-Já.." Chytil jí pevně za ruku, viděl správnou odezvu. Vymkla se mu z rukou a z rozlomeným srdcem běží od něj dál a dál zakopne , padá. Z pláčem není schopná se zvednout a jít dál.Čekala pochopení, útěchu. Už nechce lásku...
Nakonec se vrátí jeho ubrečená dcera, facka letí vzduchem .Ráno zbitá odcházela do školy pro vyhazov, propadáš z matiky, neutíkej neblbni. Tu noc přespala u babičky, až jí našli a odvedli si jí domů. Pár dní poslouchala nadávky, nebrala telefonáty. Chodila na schůzky z psichiatrem a nakonec se jednoho dne vytratila z domu a už se nikdy nevrátila. Však zanechala dopis, v němž stálo že je anděl , že odletěla zpátky do nebe.
Tím chci říct, že PEKLO je život!*
 


Comments

1 Caree | Web | 5. april 2011 at 15:07 | React

twl _ to je dokonaly .. :)) btw: pridala sem si te na to facu .. :))

2 Koko♥ | Web | 5. april 2011 at 17:24 | React

Jojo budem. ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama