May 2011

18.5 ---*> You are TERIBL bitch..

18. may 2011 at 21:27 | MárSsína na pohodu. |  Diary*

Hey babes. Ten obrázek krutě žerů ♥
Dneska ve škole horor, celých 45 + 10 minut ( O volný hodině) z tou PÍČOU její chování se rovná 10 letýmu frackovi co ví o životě hovno. Omyl ona je velký hovno. Nmyšlená pizdička co pizdí všem jejich životy, vlez doprdel forever a mozek podobnej slepičímu hovnu. Sorry za sprostá slova, už to tak bude and zůstane. Ona..Ona je..Nemám slov. Museli byste jí vidět. - Už v prvním deseti sekundách vám musí dojít co je zač! A jestli ne tak se řadíte do Gangu PÍČ. Už 8 let s ní dýchám stejný vzduch, ještě jsem si nezvykla a nehodlám se k tomu ani uchýlit. Pryč od ní, nechci s ní mít nic společného!
Jinak bez mých histerických pocitů jí rozžezat a spláchnout do záchoda jsem v pohodě. NAPROSTÝM. Né že jenom moje maminka neumí datumy (Viz. zítra jsem něměla jít do školy, hm jenže nejdu v pátek) . Docela škoda , chtěla jsem si oddechnout od toho hnusnýho xsichtu. Ne vážně když jí vidíte každej den už byste blili. Uhádli jste je pěkná, má postavu fakt luxusní je vysoká stejně jako já jenže já jsem tlustá. Kráva blbá. Má hezkou pleť a to je její + protože já jí mám fakt nechutnou , ale už tomu bude konec. I AM HAPPY.
Jo jo přesně, kdyby jste mě znali pochopili byste že nadávám docela dost často na lidi , který nesnášim, stěžuju si (Opět v závorce, často) na svojí pleť a špeky a neustále melu, melu klapačka v provozu non stop. Teda jenom mimo školu, ve škole jsem radči sticha nebudu ukazovat svojí pravou tvář.

"11:30 ať všichni ví pro koho to je, ať každý ví jak jsi výjímečná! 11:30 ať celej svět zná tvoje jméno!
Yeah..Každej ví jak jsi vyjímečná spousta lidí mi říká ať si přiznám že tě chci zpátky NE, ať s přiznám že tě mám pořád ještě rád NE..Nepopírám to, 1 a čtvrt jenom my dva myslíš že bych dokázal zapomenout? NE ..Ale spátky už to nechci ted už ne jenom slzy.."
V celém článku jeden návrh oblečení.

17.5 ---*> My life is fine...

17. may 2011 at 21:31 | Normální tentokrát. |  Diary*


Takhle písnička je na mě teď hodně fixlovaná protože ANO. Je to tak.
Víš bylo dost flákání se ted přišel čas určit směr mýho života ted přišel čas dát do všeho sto procent topil jsem se v tom všem rok ale ted se cítim úžasně..Už jsem se přenes přez když nevím co chceš..

DOPORUČIJI POSLECHNOUT AT VÍTE O CO JDE. ♥


Ahojkýýs zaprdnutí kamarádi z parohem v prdeli. Písnička je o tom že už je všechno jinak ♥ Cítim se úžasně je to pryč. Sice na něj někdy myslím jenže to je takový srovnání z koncem.Všechno je děsně v pořádku a pohodě. Můj nový začátek? :)
Zachvíli prázdniny a já jdu vpřed. Jdu naproti všem lidem co mě kdy ublížili abych se jim vysmála do obličeje. Svině.Jednou jsem napsala..Říká se že když jseš změnit svůj život musíš začít u sebe , ale není to tak nejdřív se musíš zamyslet jestli tvůj život vlastně změnit potřebuje. Můj život se obrací k lepšímu. My life is perfect. Ve čtvrtek nejdu do školy protože se mi splní můj velký sen mít krásnou pleť. Všechno se obrátí k lepšímu , ale jen tehdy kdy už si konečně přiznáš že ti nic nechybí!

Téma - Maturita.

17. may 2011 at 20:13 | MárSsína dělá chytrou. |  Píšu podle zadání...
Maturita je..Hm Bla Bla to si můžete odskočit na 50 tuctovejch blogů , kde každý vysvětluje co to je.Já to totiž nevim tak jsem si to musela hned přečíst.Protože tohle je téma týdne a není tu prostor na mojezdlužovací procedury a odskoky na záchod tak začínám..
Podle mě je Maturita období stresu, neprospaných nocí a učebnicích oblepených kolem těla a velký nápis Matematika na zadku. Jak jste už někteří mohli pochopitdo Maturity mám ještě daleko. Maturita se dělí na dvě části a ta první zní : Růžová cestička do krámu z koblížkama X Černá cesta přímo do pekel a nebo kekel (To je místnost kde je všade nasráno). Stačí si jen vybrat ale ne je to tak chci udělat maturitu tak se musím snažit a vyvolávat triky z Bravíčka tak dlouho dokavať se neocitnu z koblihem v hubě. Pak už to bude jen na tobě jestli potom zajdeš do Fastfoodu nebo do KFC. A o kekelu nemluvim. To bych musela brečet. Maturita, je slovo o dvouch cestách, Maturita je období stresu a zmatků.Maturita je těžká , jenže když jí uděláš to je potom krása.


16.4 ---*>Já vím , že máš tak nudný život že se musíš pořád srát do toho mýho...

16. may 2011 at 21:22 | Debilka ou bejbe. |  Diary*

Vaše debilní a naivní trupka opět v akci.
Dnešní focení? Kdyby vyfotili mojí prdel vyšlo by to nastejno + posraná prdel. Dnesní den? Posraný hovno + posraný sračky. A to mi připomíná, že musim na záchod 20:56 > GO > 21:00 OUT. Dobře trochu šílim na to že jsem dneska probulela celej den no spíš 2 hodiny v kuse kvůli ..Jak tomu říkám já "Nervovému zhroucení" mého mozku a to mi připomíná že nervové zhroucení ted mají nejspíš faninky Ševčíka, jelikož naši na to čuměj.

15.5 ---*> Už od predávna sedá vrána k vráně...

15. may 2011 at 19:05 | Debilně retardovaná píča. |  Diary*

Ahojkýýs lidi + Jsem jediná kdo nechápe svoje nadpisy článku?!
Tákže, jako takže výkend byl..Byl..Strašný teda strašně krátký! Na pár minut bych i civěla do stropu jestli náhodou vůbec něaký byl. Né že je mi celý tenhle týden uplně na hovno kvůli mému stonání blbě od žaludku a oko, ucho , krk a hlasivky + alergie na pyl , tak i moje nálada nebyla zrovna růžově naladěná. Z oka mi tekly proudy vody a nemohla skoro ani mluvit, jinak ted cajk kapu si do očí Visine - Ikdyž těžce pochybuju že mi to zabere protože jsme to kupovali jen tak bez předpisu. Spaní u kámošky mimo - Tam kde bydlím (Píp) - dopadl no já sama nevím čekala jsem to na lepší že to bude zábava a místo toho slyším sračky typu "Nerozumíš tomu, nevíš jaký to je..". (Takže asi takhle > Bodnu Tebe a bodnu i jeho , bodnu vás woba pobodám ti fotra..)To mě vytakalo natolik že jsem radči odešla z klidnou myslí na záchod kde jsem si povídala jak se říká "Z někým inteligentním". Pak jsem se vrátila a bylo všechno stejně nahovno. No před týdnem bych psala jak jsem v prdeli jenže mě už je to jedno.Musím si totiž k sobě najít kluka ve znamení Střelce, kamarád, přítel něco víc je mi to jedno. Mohla bych být štastná jednu Střelkyni vedle sebe mám už 14 let - Tedy znám jí od miminka. Je jí 12. A má problém v kterém jí chápu, hrozně moc jí závidím ikdyž někdy se ptám sama sebe proč. Singl je lepší - Nemusíš omezovat styky se svýma kamarádkama a poslouchat > "Bhé ty na nás uplně sereš! " Bla Bla Bla. - Nemusíš poslouchat ty remty když se okolí nelíbí vybraný partner a nemusíš v podstatě nic. Bez kluka je všechno lepší ikdyž někdy mám strach že začnou střílet pomluvy typu že jsem pořád, ale pořád Singl. Zpět k tématu otazník Střelec tečka proč otazník. To jenom proto že : Optimista! Optimista! Optimista! Hrozně jí miluju protože ona udělá i z nejpesimistějšího člověka ..Eh ..mín pesimistickou osobu, uvolní ji a dá mu sílu se na to jednoduše vysrat. Teď jsem s ní byla vlastně do 6 jsem s ní byla. Ona je originál a to asi jenom proto že žádnou jinou "Miláškovou" Střelkyni neznám. V očích realisty vidím strašné nepochopení v optimistovi však ano, v pesimistovi vidím jen hromádky toho co cítim já a slabost vůbec říct že to chápe. Můj život je jedna pohroma za druhou a nejsmutnější na tom je že jsem si začala zvykat :D
Pohroma na zítra : Focení třídní fotky + skupinky + další pohromy dá se říct špatné známky + pohromy + pohromy.
Klid? : Až přídu ze školy mrsknu tažkou do kouta + skopu jí + skopu jí + už nemůžu takže začnu ječet + ječím + brečím vzteky.
Hádanka : Ano nesnášim školu.

13.5 ---*> Pátek třináctého...

13. may 2011 at 12:06 | Hahá Marťá! |  Diary*


Milujů


Ahojkýýs lidičky,
Jak já bych si přála jít ven za svýma láskama jenže nevím jestli mě maminka pustí..Mohla by že? :D No to by kurva mohla, ale ta písnička ! Jsem do ní blázen. Bjů-DIFůůl ou hou..:D
Ok klidnim svůj hormon všichni posraný z 13.5 - Pátek třináctého Wáá. Držte držky strachy jinak se vám neco vážně stane jako mě, spálím si hranolky a vyteče opět moje milovaná sprška , uplně normoš den ale totálně důvěřuji slovům mých horoskopů že dneska se mi všechno zdaří a že se mi mohou do reality přesunout některé mé sny. No s tima snama bych si nebyla tak jistá ale když už tak už :D Hahá, prej dařit to je zaděláno jen na mé mamince dobrý nápad si přečíst její horoskop že?!..Hm o mě se tam nic nepíše ani o tom co chci takže dobré no :( Kéžby mě pustila :( Prosím prosím bhé bhé bhé Martinka se totiž děsně těší na svoje dvě malý aby je mohla zase pohltit svojí šíleností! Jsem zlá jenže já chci bhé bhé bhé. Myslíte že mi to výde?


Téma - Můj Vidlákov

12. may 2011 at 16:53 | Debilně retardovaná píča. |  Píšu podle zadání...
Miluji své ty ťuťu ňuňu přátelské lidičky v mém městečku blízko Jihlavy. Všichni jsou na sebe tak slušní a nikde se neobjeví náctiletý kluk , sotva 15 z cígem v hubě a to ještě nemluvím o čistotě města. Hygiena především. Když večer vytáhnete paty z domu hned máte kam jít všude totiž pouští mladé lidi na diskárny a nikde se nepotulují úchyláci a ožralové co ječí na holku s mini sukní.Naše noční město vypadá jako v Praze máte si kde koupit krásné hadry v dokonale upravených krámech s cizokrajnou obsluhou. Kvalita nadevše.

11.5 ---*>God, if I want to kill yourself then do it now!

11. may 2011 at 20:07 | Naivní koza. |  Diary*

Tak fajn teď sis ze mě udělal pěknou prdel. Mluvím na toho panáčka v nebi. Né že mě střetne z tim největším kreténem ještě ke všemu mladším něž jsem já, po kterým jednu dobu děsně toužím ale pak zjistím že ho nechci a pak mě nechá namočenou v pivu se slepenými vlasy v náručí mýho nevyřešitelnýho problému bejvalýho ale teď mě nechává pomalu umřít na mojí milovaný posteli. Neznám horší peklo než teď umírat bolestí na moje pravý před tim levý ucho k tomu bolest v krku a bolí mě hlava od pláče. Přídu si uplně stejně jak ta blondýna ze "100% blond"! Bože můj, do háje. Bože můj! Jestli tohle má bejt ten svatej plán jak mě vidět umírat tak se ti to totálně daří!Navíc ten frajer na tý fotce vypadá uplně stejně jak on. No mě se to nepodobá protože trpím elefantizmem a moje vlasy jsou delší :P :(
Ke všemu si neposlechnu svoje milovaný písničky ani svůj sladkej hlas kterej zní podobně jako chlap v hospodě co ječí že chce další várku něakýho extrémně krvavýho stejku , kterej mu stejně ten načuřenej barman hodí na hlavu...Tak co do háje?! O co de že? Umřu a bude ode mě konečně pokoj a ta smrt kterou si představuju je píchání uší. Ikdyž mě moje utejraná sestra uklidnila že to přejde. JÓ, seš si tak jistá? Tuhle zjebanou Martinu totiž zachvíli klepne pepka protože už tu bolest nepřežívá. Ach bože můj co jsem komu udělala.?!Au ..au au prosím helpněte mi někdo uspěte mě píchněte mi obě uši píchněte mi klidně mozek píchnětě mi cokoliv ale at už mě to nebolí..:'( To ta bolí a začíná mi být zase zima takže asi teplota. Aha díky, super viď si tu stěžuju tak ty na mě ještě přitvrdíš vid. Přídu si jak kdybych všechno odstrávala za toho děsně inteligentního Michala co si hraje na boha. To je totiž další člověk co mě chce zabít a to tim že mě vlastnoručně umlčí. Myslím že se půjdu podříznout pod mojí krásnou dekou..

°°KONTROLA , ZAPIŠ SE DO 1.ČERVNA°°

10. may 2011 at 19:15 | ..ℳárSsí*
Hej Guys,
Moc se omlouvám , že se k tomuhle musím uchýlit, ale hodně lidiček se mi zdají trochu víc mrtví :)
Ale není to jen z tohoto důvodu , ale i z toho jestli se mnou spřáteleni chcete být teď to můžete napsat :D
!NEMAŽU!
Nedávno přidaní : Creative Mary , Romčaa.
Ti ostatní : Carie, Teress, Pája

[Napiš to komentářů]
Zapiště se do června, jinak nemylosrdně mažu, nechci mít na blogu někoho kdo o to nestojí.

10.5 ---*>Everything can be my crappy planet and zodiac signs..!

10. may 2011 at 13:49 | ..ℳárSsí* |  Diary*


Je těžký přiznat si jak moc mi chybíš ,
počítám minuty svět je čímdál tiší
možná je moc pozdě něco vracet zpátky možná ani nechci je to takhle lepčí!
Udělal jsem veci který nejsou zprávný a proto to teď není tak jak to má být ano byli chyby tohle k tomu patří a proto ted odcházím a zbyde jenom pocit. Proč sedim na okne počítám hvězdy tvářím se v pohodě a bojuju ze vnitř?! Naše krásný dny nejdou vrátit zpátky strašně mě to bolí omlouvám se vážně sorry..
-------------------------------------------------------------------------------

"Zapomeň, že Tě líbal, že se Ti do očí díval, zapomeň, že Tě miloval, že Ti svou lásku sliboval, zapomeň, že tu s tebou byl, zapomeň, že Ti ublížil."

Jednou mi bylo souzeno držet tvou dlaň.-Když jsem se ohlédla nikdo za mnou nestál.
Tvoje sladký lži já moc dobře znám.-Všichni stáli předemnou že pomalu padám. ( Na držku )
Nechápu proč pořád ubližuješ holkám.-Jenže já říkala "V pohodě to dávám".
Pomalu jsem setřela slzy a předešla jizvám.

Řekla jsem si co musím udělat , abych neudělala chybu a nespadla na hubu. Nebudu říkat že to nedávám dávám to, protože jsem se už rozhodla . Kámoška říkala je to tvá poslední šance, ale ne není. Je to samá lež, škoda že to ani jedna nevidí. Stalo se to co se stalo už to nezměním. Vždycky ke mě příde - Odejde. Příde a zas odejde. A já to teď zaseknu, zavřu , zničím a zabiju už navždy ty city k němu.Tenhle článek mluví za všechno už nemám co psát. Bb.
-------------------------------------------------------------------------------

9.5 ---*>I'm So Stupid...

9. may 2011 at 12:32 | ..ℳárSsí* |  Diary*


"I missed you so long, Now I can not imagine THAT YOU CAN BE NEXT TO ME AGAIN!"
A já to ani nechci, nebo chci?
Víte, já to vážně nedokážu po tom všem co o něm vím, po tom všem jak mi lhal jak mě podvedl. Střídá holky jako ponožky a já si přídu vážně zle. Vlastně zle mi je i tak jsem nemocná. Od pátku to se mnou šlo se zdravím hodně z kopce, vůbec jsem nespala. Nemohla jsem ho vyhnat z hlavy. A Teď budu týden doma, dneska jsem byla ráno u doktorky - Divím se že nenašla šrámy na duši co mě polapily. Osud nechce abych s ním byla kdyby to chtěl byla bych včera OK a vlastně bych ani nejela pryč takže jsem se krásně vymluvila , ale jemu to bylo stejně jedno když hned šel z jinou. Jak jinak u něj svede polovinu jednoho města kde jsem zařazená i já a myslí si že když se se mnou jednou vykouse že za ním polezu. Dneska ve 2 hodiny ráno jsem se probudila a měla halucinace, na tohle trpím už od svého dětství a snažím se s tím vypořádat , ale nejde to. Je to moc silné na to abych prostě vypla. Uhodli jste kašlu na něj. Kašlu totiž na všechny buzerantský kluky, tímhle jsem si dokázala že na to prostě nemám. Vlastně právě v tuhle dobu ne. Chci se nad vším zamyslet ikdyž mi kamarádky říkaj že moc přemýšlím a měla bych být spontánní jenže to já neumím, nedokážu vím že by to byla chyba. A on upřímně nemá zájem. Budeme kamarádi já ani nic víc nechci. Já nevím co chci moje city k tomu hlavnímu hrdinovy mých snů totálně zmizel a tím jsem tak zamotaná protože ted už je tu nekdo jiný. Milovala jsem ho tak dlouho že teď už to asi nedokážu.Marťo omlouvám se sama sobě, nemůžu za to jak to je ,jak jsem mu napsala "Nevrátíš čas jen proto že už to nemůže být jako dřív."
Našla bych odpověď na to co chci vědět ve svém starém blogu, jenže ne nechci to ještě víc komplikovat než jak to je.Vždycky jsem si přála najít jeho pravou tvář nejhorší na tom je že jsem se u z poloviny smířila že jí nepoznám. On je ten vyděračskej hajzl a já ten padlej anděl. Psala jsem o něm miliony řádků - Nekonečna řádků a něco to znamená, proč o něm pořád píšu když to je skoro rok. Lidi kašlu na něj vím že to je to správné rozhodnutí zase vykročit vpřed jinou cestou něž kde je on a zase se pohádat aby to bylo jako před tím osudným pátkem. Bylo by lepší kdyby se to vůbec nestalo.

7.5 ---*> I Do OR Don't?!

8. may 2011 at 20:59 | ..ℳárSsí* |  Diary*
Hej Guys,
Nevím jak, jak to mám všechno napsat abyste mě pochopili. Je to těžké všechno říct protože trošku váznu ve vyjadřování. BULIM.BREČIM.ŠÍLIM.UMÍRÁM.MILUJU a hlavně NEVÍM!
Prosím jestli to někoho zajímá - Přečti si tohle. Tohle je ten začátek děje, kde to všechno začalo.Je to psané hrozně dávno (Název stojí za to). Ano jde tu jen o něj o Michala.Už to bude rok, kdy něco zůstalo v mém srdci...
Dnes se ptám, sakra tak co ve mě zůstalo? Sakra proč jsem s ním tak ráda?
Včerejší noc [6.5.2011]
S holkama jsme seděli za Kauflandem a viděli tu jejich slavnou partu jak jdou kalit, protože chodí každý pátek na stejné místo . Přemýstili jsme se na lavičku blízko nich a seděli tam. Ano v té partě byl Michal. Páje volal, ale nezvedli jsme to. Pak napsal ať zajdem na pivko , ale my nešli. Přišli k námk lavičce on a jeden kamarád.Říkala jsem , sakra vždyt on dělá jakobych tu ani nebyla. Moje kamarádka šla z Michalovým kamarádem koupit cigára a Michal odešel zpátky za svou partou pod most. Ajuška (Ta druhá kámoška co tam se mnou byla) chtěla jednoho kluka z té party a chtěla za nimi myslela že se s ním seznámí a tak po
delší době jsme mu napsali jestli ještě platí to pivo a tady to všechno začalo..
Já a Ajuška jsme tam šli protože Pája nechtěla. Byli jsme tam s ním a povídali si , a že se se mnou baví když jsem ho tenkrát seřvala.. Opila jsem se a byla tam s ním. Dala si vodničku a byla šťastná moc se mi tam s ním líbilo a tak jsem tam zůstala sama s ním protože Ony už museli domů. Pořád jsme sipovídali a blbly. Pak jsem už musela domů i já a tak jsem ho požádala aby mě kousek doprovodit celou cestu jsme blbly a na místě kdy jsme si měli říct "Tak Ahoj" jsme se vykousli.
A od té doby TY KRÁVO COS TO UDĚLALA. JSI BLBÁ. BLBÁ A BLBÁ.
A přišla jsem domů volala ubrečená Páje co se stalo. Víte co mi řekla? Že ten kamarád s kterým šla koupit cíga jí řekl že mě miluje, a že s těma holkama chodil jen proto aby na mě zapoměl...
[7.5.2011]
Nevěřím ti ani jediné slovo, HAJZLE I KILL YOU. Ano tak tohle jsem měla v hlavě když mi ON PREJ ŽE VOLAL - Volala mi z jeho mobilu něaká užárlená pipina a já si myslela že mě totálně zradil. Ale ne pak mi napsal že mu přišel výpis a že nechápe proč to udělala. Kdo? Tak to bohužel nevím protože mi to odmýtal říct.
[8.5.2011]
Dneska jsem s ním mela jít ven ale nešla jeli jsme do CP a jsem nemocná :/ Jsem hodně zmatená, ale já vím co chci aby jsem zůstali kamarádi, pořád myslím na ten pátek a nedokážu přestat. Jenže čas to sám napraví..Já na něj totiž hrozně žárlim víte, pořád máme mezi sebou takovou soutěž kdo je lepčí já nebo on. A proto bych byla radči aby se to v pátek nikdy nestalo.


5.5 ---*> Slzy černý v očích máš, málo mě znáš - málo mě znáš..!

5. may 2011 at 20:55 | ..ℳárSsí* |  Diary*

Hej guys,
Včera jsem nenapsala co? [Rofl] . Jako by někoho zajímali moje remty , no nic dneska jsem se totálně plácala v DESIGNU. Jsem vyřízená a právě teď mám něco v oku takže mlžím nevidím moc dobře na obrazovku, ale to je vedlejší.Mám pořád chut si zapálit, mám nerva totiž a jedna dávka nikotinu mě uklidní. Protože mě děsně sere a nebudu říkat kdo, pořád se po mě opičí a nasírá mě to. Vrrr..:/ Nejradči bych něco rozsekala , spíš si něco zapálila. Jenže ne, ikdyž jo. Jo, ano, ano , ano zapálím si..
Po tomhle článku :P No něco novýho? Zejtra je pátek lidi radujme se ne?! Klídek cigárko :D (Pěkně seru z cígama jes?!). No jo vadí? Tak klikni na křížek tohle je má spověd trupko :)
Mmm..A nápisy na záhlaví? Myslím že je to uplně jasné žíé?! Mimo to neřeště mé psací umění :D Dneska mám trochu retardaci (Good Day) , naprosto v pohodě jsem , ale to cígo - To si kurva dám! Hehe. :D . Nemám co psát jen to..Ehe, prostě si přečti záhlaví a budeš vědět co mě trápí :P Mějte se lidi . PEACE AND LOVE.

~ 8. Část / Superstár voe*

3. may 2011 at 15:57 | ..ℳárSsí* |  Můj sen. Musím si za ním jít!
ÁÁÁÁááá je osm hodín začíná Superstár! Šepsíček můj milovaneY, du si napsat statusíček "Jéé začíná superstár áá", HaríšeQ pupíčeQ blá blá blá. Nikdy vživotě jsem to nezapla, protože je to největší sračka na celým světě. Co se vám na tom proboha líbí? Ty hnusný nechutný kluci? Ten nechutnej Elenwood?! Jste slepí, vždyť je hnusnej jak moje řiť z prominutim. Mám plný zuby Facebookový zdi zaspamovaný "Néé vypadl , Jé postoupil , HARíŠEK NÉ". Je mi z vás na blití a když kliknu na blog z někym ze Superstár tak bych vždycky vyfakovala ty stupidní holky co si založej takovej blog. Kdyby v tý soutěži byl i něakej zmutovanej úchyl tak ho taky budete milovat? A tim že ten Šeps miluje Reggae tak najednou je sezóna Boba Marleyho?! Nebo jako co?! Měli byste se probrat , začíná to být dost vážný - jinak všechno ostatní řekl ON:
Tuhle písničku nahrál před pár minutama a dost mě trklo Vám to zveřejnit a napsat k tomu už konečně svůj názor.BÝT VÁMA SI TO PUSTIM, ASPOŇ VÁS TO(TY CO MILUJOU NAPŘÍKLAD ŠEPSE) POŘÁDNĚ NASERE Hehe.
Personal
...
Omlouvat se? A za co že jsou všichni kolem mě totálně oblbnutý touhle sračkou? :D Smích.
Nepíšu proto abych měla návštěvnost až někam do okna tvýho pokoje :P

I Love It*

2. may 2011 at 16:57 | ..ℳárSsí*

Shop New Yorker! ♥ Maj tam krásný hadříky.
Mír, prostě KLID. Pohoda bez konfliktů doma v postýlce...

Téma - Nevěra!

2. may 2011 at 15:48 | ..ℳárSsí* |  Píšu podle zadání...


Něvěra co to vlastně je a proč nás to v některých chvílích tahá na dno?
Budu vycházet ze svých vlastních skušeností. Umíte si jistě představit jak chodíte z klukem ruku v ruce a nikdy vživotě by vás nenapadlo že by políbil jinou holku než jsi ty. Měsíce tajů a BÚM , tak fajn vrháš se na mou kámošku? Nejlepčí kámošku? Ok borče díky bohu že to prasklo až po našem rozchodu. Říkala jsem si..Udělá to znova, když s ním budu chodit zas co myslíte?Tak to dodnes nevím - . Co se odpouští víc - Úlet pod vlivem alkoholu ° Všechno ostatní mimo alkoholu - Řekla bych že alkohol, za to ten člověk přece nemůže? A co když na něj opačný pohlaví tlačí a tak podlehne? V normálních okolnostech ten člověk se dokáže bránit a říct NE nebo snad ne? A to vůbec ani nedokážu mluvit o tom když ta holka má víc kluků najednou a opačně. Můj názor zní tak že kluk který miluje svou holku nepodvede a ten co podvede má povahu takovou že nedokáže říct NE a neodolá. Do toho se řadím taky, když nadstoupí v něaké kalbě kluk kterej je krásnej, tak to nejde říct..Ne jsem zadaná . Tak na ty kalby prostě nelezu ne? Teď už to vím že tohle dělat nemám buď on semnou a nebo vůbec. Nechápala jsem proč mu to vadí. "Tak ty mě podvedeš a chceš s tima samýma jít znovu?!". Rozumíte mi?
A nesnášim kluky co do sebe nechaj zamilovat několik holek a pak když se žádná pro něj dost dobrá neoběví tak šáhne po takzvaných "Záložkách" a vklidu si je podvádí a ty holky seděj doma, brečej a odpouštěj mu. Taková já nejsem. Nevěra? Strašně bolí , ale ne jen úlet jenom v kalbách nebo tak podobně, ale ty co trvají několik dní, klidně i měsíců a nevíte o tom. Tak tohle já považuji za nevěru. Dlouhodobý zatajování pravdy. Milion holek bokem. Muck muck dneska jsi na řadě ty kotě tak kam půjdem? Viz. "John Tucker musí zemřít" - "Panna nebo orel" . Tyhle dva filmy z celého srdce doporučuji. Nevěru každý pochopí až když se s ní na vlastní kůži setká. Jenže přebolí, protože mě už to dávno nebolí!


1.Máje 2011*

1. may 2011 at 17:38 | ..ℳárSsí* |  Diary*
Tik tok the clock on the wall.
Byla to chyba vím neudělám s tím už nic , potřebuji se jen vypsat pár svých slov k tomu říct...

Byl pozdní večer, první Máj večerní Máj byl lásky čas. Bla Bla Bla.
Neděle. Venku hnusně a to jen proto že vzpomínám. Vzpomínám jak jsem toho údajného kluka potkala poprvé - Od té doby co jste potkali člověka kterého jste měli rádi vám příde , že se vám od té doby nic nezdařilo -
V Kauflandu utíkám, já se zkrývám před tím cizím klukem, tím bastartským sráčem, ale nebýval takový se mnou ne. Pamatuji jak se na mě usmíval , jak jsem se zamilovala do jeho sladkéhé úsměvu. Dlouhé rozhovory a krásné chvilky v noci, jeho bílá mikina a ten kluk před kterým utíkám? Jeho jméno neznám já znala jednoho Michala., običejného slušného kluka co pomalu neznal Alkohol a Cigára. Takže já vlastně vzpomínám na kluka který neexistuje. Čarodějnice z lidmi které jsem milovala a jinak jsem to tenkrát nechtěla , jen oni a já můj malý svět. Jak jsem tam s ním stála před lidmi o kterých jsem nic nevěděla. Jak jsem ječela na svou nejlepčí kamarádku , jak jsem mu ustaraná volala ať mi poradí co mám dál dělat, jak jsem s ním vedla dlouhé rozhovory a řekla mu všechno. Čarodějnice minulý rok byli nádherné, byli skvělé. Nemám slov. Byl jsem šťastná a jinak jsem to nechtěla. Nic jsem nechtěla vše jsem totiž měla. Na sto procent věřím, věřím v lidi ikdyž bych měla věřit v sebe. Věřím v lidi kteří mi kdy něco dali a věřila jsem v něj. Usmál se na mě a já věděla že to jinak nechci. Moc mi chybí. Každý den s ním byl jiný a byla s ním sranda. A včera? Když jsem viděla jeho podobu však duši jinou , já nedokážu UVĚŘIT. Všechno jde kolem mě. A teď když bych si dnes přála pusu od kluka kterého chci , nevěřím že jednou mi tu pusu dá ikdyž nebude Máj. Neuvědomuji si to , ale já ho změnila. Já z něj udělala to , co teď je. Já ho přivedla do té party, která ho tahala na kalby, začal kouřit jako kouřím já. Jako já jsem s nimi chodila a on žárlil. Kdybych tenkrát nešla , nenáviděli ho dál. Teď však jsou kamarádi. Žije jinak a to jen kvůli mě. Kvůli Martině , která všechno posere. Právě toho lituji. Že jsem z něj udělala něco, co jsem nechtěla a moc mě to mrzí. Bože odpusť. Skrývám se asi jen proto že utíkám před svým černým svědomým "What i did do?!". Takže teď nevěřim že se někdy ze Singl stane Pár. Na co sáhnu to poseru, kam já šlápnu - Spadnu, co udělám je to špatně. Brečím, minulý rok už? Nemám slov moc mě to mrzí ale život jde dál.