16.4 ---*>Já vím , že máš tak nudný život že se musíš pořád srát do toho mýho...

16. may 2011 at 21:22 | Debilka ou bejbe. |  Diary*

Vaše debilní a naivní trupka opět v akci.
Dnešní focení? Kdyby vyfotili mojí prdel vyšlo by to nastejno + posraná prdel. Dnesní den? Posraný hovno + posraný sračky. A to mi připomíná, že musim na záchod 20:56 > GO > 21:00 OUT. Dobře trochu šílim na to že jsem dneska probulela celej den no spíš 2 hodiny v kuse kvůli ..Jak tomu říkám já "Nervovému zhroucení" mého mozku a to mi připomíná že nervové zhroucení ted mají nejspíš faninky Ševčíka, jelikož naši na to čuměj.

Je to vygumovaná soutěž postavená na Rytmusových koulích.Jestli vám přídu sprostá, přečtěte si to ještě jednou :P Jenže mě bude 15 děti, 15 děti to znamená že bych o Koulích k tomu Rytmusových měla už ledacos vědět. Například to že tmavý rasy maj nadprůměrně vyvynutý péro. Eh beru zpět jsem sprostá. Ikdyž se nad tím zamyslím tak tohle týdenní téma stojí za psí..hovno. Dobře dnešní děti vykřikujou slova typu píča, mrde a děFko klidně před učitelem tak mi kažte že mám být slušná. Si vezmu korzet a krajkovou sukni nad špičky prstů vole. No neni to nic vzácnýho choděj tak většinou zoufalý nány co si myslej že si sexem někoho získaj přitom je jen hnusně odhodí. A to mě přivádí zpět k Superfůj. Zůstane tam beztak Gábina buď z adamcem a nebo z nikym. :D A vyhraje Gábina protože ta když otevře držku tak v aréně praská strop. Ou ráj. Kóz Ájem Bjůdifůl. Moje oči vypadaj jako bych rok tlačila na záchodě. Smutný, unavený a totálně v píči. Visine mi nepomáhá..Jak jsem řekla stojí to za prd. Nejradči bych se vyflákla na celou školu, pěkně mě to tam sere, spousta lidí mě pomlouvá a důledkem je jedna PÍČA promintě ale vážně je to PÍČA rozkřikuje všade svoje bludy jaká asi jsem. Si vyliž krávo mě vůbec neznáš. Přetvářka a vlez doprdel je jí velký PLUS + vystrčená prdel je u ní velkej vklad. Ona vůbec ani netuší co to je bejt slušnej a normální. Všichni její přátelé jsou postavení na jejím zadku ..Lezu lezu prodrápu se ti mezi půlky - By si mohla napsat a Fejsbůk. Důkaz : V jeden den jí nekdo řekne že jí nekdo nemá rád a druhý den mají fotky na Fejsbůku a hned si Muckujou prdelky. Asi takhle milí zlatí. Nesnášim se přídu napsat jen pár slov a napíšu článek jak kráva největší. Měla bych to zabalit. Mějte se trupky MOE.
 


Comments

1 Maybina.~ | Web | 16. may 2011 at 21:46 | React

tyjo :DDD fakt chčiju z tvho slovník :DDDDD to mi nedělej! :D

2 Cr8 Rec | Web | 16. may 2011 at 22:30 | React

uplne si ma rozosmiala :D:D :)

3 Carie | Web | 17. may 2011 at 12:52 | React

Vis co ti reknu ?!

Stejskalo se mi po tobe :D
Jen tk mimochodem,taky fandim Gabine ..nb chci aby to vyhrala but ona nb Adamec !!.

Jinak na tu picu se vyser,ted momentalne mi tky jedna pise,ze prej sem o ni na SvP rekla,ze ji tam nechci. Ma pravdu,ze ji tam nechci,ale rekla to tam cela SvP :DD No nic

Jinak noo,ja jsem jen prilezitostna kuracka. Ale ted uz jsem dlouho nemela.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama